Pytania o Movenpick Resort Taba 5*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jedziemy do Tabu 04 lutego, przeczytałam opinie o hotelu - zaczęłam się martwić, ale kiedy spojrzałam na pogodę, byłam po prostu przerażona, +13 ??? Dlaczego jest tak zimno? A może ta pogoda jest całkiem do przyjęcia w tym okresie? Kto odpoczywał w Tabie o tej porze roku, powiedz mi, co mam robić, może lepiej zarezerwować vouchery, zanim będzie za późno?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Planujemy wizytę w Movenpick 2 grudnia. Proszę o informację jakiej pogody i temperatury morza należy się spodziewać?Interesuje mnie też czy w tym okresie jest bezpiecznie w Tabie (ze względu na zbliżające się wybory)?Czytam poprzednie pytania i odpowiedzi , mam pewien pomysł na wyjazd do Izraela, czy coś się nie zmieniło?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
chcemy pojechać do Movenpick na Nowy Rok. Czy w nocy w pokojach jest zimno? Szczególnie interesują domki. W których pokojach lepiej mieszkać zimą?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Byłbym wdzięczny wszystkim, którzy opiszą, jak zmienia się temperatura w ciągu dnia - jakie rzeczy zabrać? I jest też bardzo ważne - temperatura wody w morzu, jak wygodnie jest pływać? i nie tylko - przybliżony koszt wycieczek, a które wybrać (mam na myśli sąsiedni Izrael i Jordanię). Dziękuję wszystkim, którzy dzielą się wskazówkami. Elena.
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kupiliśmy z mężem bilet do Taby 20 listopada, a teraz mamy wątpliwości co do pogody i temperatury wody
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto był po deszczu, jak wygląda sytuacja w Movenpick?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaki jest stan hotelu?
14 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Temperatury w dzień i w nocy oraz temperatura morza.
16 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już