Pytania o Faraana Reef Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
276 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Powiedzieć. Wiele hoteli w Egipcie zapewnia wózek dziecięcy i łóżeczko. Jeśli taka praktyka jest tutaj?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pytanie do ekspertów, nie musisz od razu wysyłać go do innych podobnych dyskusji, czytam je, kończę czytać warunki problemu. Bardzo lubię Faraana Reef, byłem tam pięć razy. W ostatnich latach jeżdżę tam na spotkanie z NG. Podoba mi się bezwietrzna zatoka, piaszczyste wejście, możliwość pływania bezpośrednio nad koralem. Żona nie lubi pontonów (od razu zaczynasz na głębokość). W tym roku najstarsze dziecko skończyło 14 lat (najmłodsze ma 8 lat), więc Faraana nie osiedla się w pokoju trzyosobowym (choć zawsze mieliśmy dość). Pozostaje opcja 2 pokoje dwuosobowe, a figi z ceną, ale zadomowią się w różnych miejscach, mi się to nie podoba... W sąsiednim SENTIDO Reef Oasis Senses Resort i Reef Oasis Beach Resort znajdują się nie ma też miejsc dla 2 + 2 dzieci. Jaz Fanara - 4000 USD za 7 nocy - jakoś więcej. Proszę doradzić alternatywę. Z góry dziękuję.
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chciałbym od razu wprowadzić się do dobrego pokoju.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
w zeszłym roku byliśmy na plaży Reef Oasis za 600 dolarów, w tym roku cena za ten hotel jest znacznie wyższa. podobała nam się plaża i znaleźliśmy hotel w pobliżu rafy faraona. Chcesz wiedzieć, czy w tej chwili jest podgrzewany basen? Czy jedzenie w faraanie jest o wiele gorsze niż w oazie? A może w tej zatoce niedaleko starego miasta jest coś lepszego?(budżet 650-750 dolarów dla dwojga)
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już