Pytania o Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & ​​Spa 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
466 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
1 proszę podać mi kontakty normalnych zweryfikowanych przewodników. 2 jakie dobre budynki i pokoje, cechy zakwaterowania (głośno/cicho, daleko/blisko..., stare/nie wyremontowane/świeże itp.) 3 KAWA (czytam, że kawa jest tam gówniana, planuję ją zabrać ze sobą ..czy warto wziąć kocioł i kubki?4 jakie wycieczki i na co można się targować (co nie byłoby drogie i fajne) 5 czekoladowa "Alenka" i pestki są odpowiednie zamiast dolców?6 ile to kosztuje wypożyczę maski i fajki do pływania (postaramy się kupić w domu, ale nigdy nie wiadomo) będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi, jak jedziemy do Egiptu pierwszy raz..
6 lat wstecz  •  13 subskrybenci 20 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, może ktoś wie z doświadczenia, jeśli lot jest odpowiednio o 9 to wyjdziemy z hotelu dużo wcześniej i zakładam, że nie dostaniemy już śniadania.
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
вечером есть чем заняться?как насчёт дискотеки?взрослая анимация?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Lecimy w dwa dni!Powiedz mi, która z płatnych plaż jest lepsza (żywe stworzenia, koralowce, serwis) nadająca się do snurkowania o tej porze roku?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dzieci 7-14 lat się tu nie nudzą? Czy jest darmowe Wi-Fi?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry!Jeszymy w Rehana 5, oferują posiłki 24 all inclusive.Jaka jest różnica między systemem all inclusive a 24h all inclusive?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
według jakiej zasady tam żywią się, za opłatą lub za darmo, i ogólnie o samym jedzeniu.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam, pod koniec stycznia jedziemy do REHANA ROYAL BEACH & SPA 5 * Proszę mi powiedzieć, gdzie można kupić pieluchy i pokarm dla 10-miesięcznego dziecka, czy trzeba wszystko zabrać ze sobą?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy wystarczy po prostu snurkować, czy warto nurkować z akwalungiem? Jeśli ze sprzętem do nurkowania - to z kim się skontaktować - być tanim i wesołym.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już