Pytania o Rehana Royal Beach Resort Aqua Park & ​​Spa 5*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
466 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jaka jest teraz pogoda?wietrznie A jakie są Twoje wrażenia z hotelu?(kto był w 2017)
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dobry dzień. Chcemy pojechać z firmą do tego hotelu w połowie lutego. Panie weteranów, powiedz mi, czy jest bardzo wietrznie, czy jest to znośne?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Do tego hotelu jedziemy 16 maja. Zaplanowaliśmy urlop ze względu na morze, ale jak widzę z recenzji, często temu hotelowi nie wolno pływać z molo.Powiedz mi proszę, jakie jest wyjście ? Może gdzieś w pobliżu jest plaża z wejściem od brzegu, albo przed obiadem można pluskać się przy brzegu, poczytać, że woda o tej porze jest mniej więcej po pas? Wytłumacz, proszę. Bardzo się martwimy, bo biuro podróży nie ostrzegło o czerwonej fladze, bilet już kupiony (( A jednak powiedz mi, czy można jakoś dostać się na molo lub plażę sąsiedniego hotelu (pieszo), aby z niego popływać?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Temat pogody był już wielokrotnie poruszany.. A przecież jadę do Egiptu pierwszy raz, myślę co brać z rzeczy z długim rękawem. Pomyślałem, że ograniczę się do dresu. Ale czytam tutaj, że wiele osób radzi brać swetry. Wyjeżdżam 9 lutego Chciałabym zrozumieć czy warto przynosić ciepłe ubrania?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wyjeżdżamy pod koniec marca. Jaka pogoda nas czeka? Czy muszę zabrać coś ciepłego?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
lecimy z dzieckiem 4 lata, co zabrać z ciepłych ubrań?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już