Pytania o Pyramisa Beach Resort Sharm El Sheikh 5*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
152 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
dzień dobry! proszę powiedz mi, jakie wycieczki i ile oferują w hotelu, czy w pobliżu są lokalne agencje (koniecznie pływać na jachcie, jeździć quadami), interesują się również te historyczne. Czy nie jest głupio przyjmować teraz lokalną agencję? jak tam jest?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
1) Powiedz mi, gdzie lepiej kupić wycieczki w hotelu od touroperatora lub w firmach handlowych Sharma, jaka jest różnica, 2) Możesz jeździć quadem z dzieckiem w wieku 7 lat, kiedy lepiej wybrać się na tę wycieczkę wczesnym rankiem o świcie lub wieczorem o zachodzie słońca, które już mi powiedziało, kiedy jest lepiej pod względem piękno pustyni, 3) Gdzie lepiej wymienić dolary i ile trzeba wymienić w przybliżeniu (7 nocy), biorąc pod uwagę zakup pamiątek, taksówek, napojów i nie tylko w granicach rozsądku.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy warto odbierać od operatora (latając z Pegazem)? A może możesz wybrać się na tę samą wycieczkę taniej na plaży i na ulicy?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Może ktoś wybrał się na wycieczki, proszę podać ceny: Izrael 1 dzień, Klasztor Św. Katarzyny na Górze Mojżesza. Jakie są niuanse?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcę wiedzieć o wycieczkach do Jordanii i Izraela.
15 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już