Pytania o Pyramisa Beach Resort Sharm El Sheikh 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
152 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Proszę opowiedzieć o taryfie. Wcześniej w Egipcie byli tylko w Marsa Alam. Taksówki nigdy nie widziano w naszym hotelu i nikt do niego nie dzwonił... Właśnie tam będziemy nad Zatoką Naama, grzechem jest nie wjeżdżać do miasta + znowu jeździć tam na wycieczki. Aby nie dać się zwieść taksówkarzom – jaka jest cena przejazdu z tego hotelu do starego miasta? Czy jest jakaś alternatywa, jakieś dolmushi / minibusy. Płacenie w lokalnej walucie jest bardziej opłacalne czy nie? A może $ jest lepsze? A co do wymiennika pytanie od razu... czy warto wymieniać $ czy nie? My też chcemy jechać do Jerozolimy, są szekle… czy gdzieś po drodze trzeba będzie zmienić walutę, czy będzie to kosztować $?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Panowie powiedzcie proszę czym mogę nakarmić wybredne dziecko w wieku 2 lat 8 miesięcy Czy na śniadanie dają kaszę mleczną, płatki owsiane, ryż? Czy naprawdę można znaleźć ziemniaki, ryż, makaron bez przypraw na obiad i kolację ?Dziękuję, poczekam.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, jaka rozrywka jest dostępna wieczorami dla młodych ludzi i czy ci się podobała?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedzieć, co znajduje się w odległości krótkiego spaceru przy opuszczaniu hotelu? Czy można iść gdzieś wieczorem na zakupy, nie wychodząc nigdzie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Powiedz mi jak w tym hotelu z wodą pitną i sokami (Jupi lub paczkowane)?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Spożywamy w Sea Magic Resort & Spa 5*31.03.2011. Proszę o informację o dobrych pokojach, noclegach i pogodzie w tym czasie.Dziękuję.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
co to jest odżywianie A1 lub J Nie rozumiesz?
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Proszę opowiedzieć mi o hotelu.
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jedziemy do hotelu we wrześniu, chciałabym dowiedzieć się więcej z forum.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już