Pytania o Amphoras Aqua Hotel 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
117 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jak silny jest wiatr wieczorami, co zabrać z ubrania, czy potrzebuję pianki?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Piszą, że herbata i kawa są tylko rano itp. Co jest na plaży? Czy w pobliżu jest supermarket, w którym można kupić wodę i jedzenie na plażę. Jeśli tego nie dadzą.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wycieczka Tez oferuje ten hotel od 10.11.2012 do 18.10.12. 740 dolarów za osobę. Wyjazd z Dniepropietrowska. Agent mówi, że ten hotel mi odpowiada. Chcę chodzić niedaleko do morza, piękna rafa, normalny karmnik. Chcę też pójść wieczorem na spacer. Piszą, że gdzieś niedaleko są sklepy itp. Proszę, kto był w tym hotelu, napisz szczegółowo: gdzie iść kupić pamiątki i wycieczkę do piramid. Ile to kosztuje? Gdzie i jak możesz się udać? Niepokój budzi fakt, że nie znam angielskiego i włoskiego. Prawdopodobnie nie będę mógł nawet skorzystać z sejfu, jeśli instrukcje są w języku angielskim... Jeśli ktoś leci ze mną w tym samym czasie do tego hotelu, może gdzieś razem pojedziemy. Właściwie czekam na odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Zapewne pytanie bardziej do płci żeńskiej! Dziewczyny, czy muszę zabrać ze sobą suszarkę do włosów? a co jeszcze lepiej wziąć z „kobiecych rzeczy”?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już