Pytania o La Rosa Waves Resort 4*Zakupy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
67 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jedziemy do tego hotelu (po raz pierwszy do Egiptu) i pojawiają się następujące pytania: - Gdzie mogę kupić lokalnie produkowane napoje alkoholowe w rozsądnych cenach w pobliżu hotelu? - Jak dostać się z hotelu do sklepu Duty Free (Piramida)? - Najbliższy sklep ze stałą ceną Kleopatra? - Jak najłatwiej dostać się z naszego hotelu do Senzo Mall? - Jak mogę dostać się z hotelu do Port Marina?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, ile alkoholu (w litrach / stopniach) mogę zabrać na osobę bezcłową z Rosji? Jedziemy na 14 dni, chcemy od razu kupić dutik..) A jak ci się podoba dutik, który znajduje się na terenie hotelu? Ile dni po przyjeździe mogę z niego skorzystać?) Jaka jest tam jakość alkoholu?
13 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Szczerze mówiąc pierwszy raz jadę na wakacje do Egiptu i nie mam pojęcia, co tam jest i jak. (dla mnie pozostaje tajemnicą) Chciałem Cię zapytać, który hotel jest lepszy (jestem sam - 25 lat), jakie zakupy mogę zrobić, ile bagażu mogę zabrać ze sobą (lub to nie ma znaczenia) to tylko niektóre z moi znajomi mówią dużo o czymś, co można tam kupić, mogą nie tęsknić za mną z tymi rzeczami. a jaka jest waluta? Czy lepiej korzystać z karty kredytowej niż gotówki? a co lepiej zabrać ze sobą (konieczne, od rzeczy też) jaką pogodę. Wyjeżdżam za 2 tygodnie.
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już