Pytania o La Rosa Waves Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
67 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Wyjeżdżam w maju sama z dwójką dzieci w wieku 3 i 10 lat! Jaki stosunek do kobiet z dziećmi bez mężczyzn? co jest przerażające? i powiedz mi, gdzie trzymać pieniądze, nawet jeśli wygrzebią z sejfów?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
TUI zaoferowało Premium Sea Gull. TUI odpowiada za to, że będę rozliczany w Premium, a nie w BEACH? Menedżer powiedział o jakimś znaku, ale czy ma on władzę w rewolucyjnym Egipcie?:)
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W jakim budynku powinienem wynająć pokój, nowy czy stary?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Znajomi, zwiedzanie panoramicznej restauracji „Kapitan Nemo” w hotelu „Sea Gull” w Hurghadzie jest płatne?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jedziemy od 10 listopada. Chcę, żeby reszta nie została zepsuta przez domowe drobiazgi!
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do hotelu z dziećmi (12, 10, 2 lata) proszę o informację w którym budynku prosić o zameldowanie, aby z okien był piękny widok (np. na morze), a nie bardzo głośny dzień i noc, ponieważ dzieci śpią w ciągu dnia, chciałbym na pierwszym piętrze (czy są takie pokoje, żeby ludzie nie biegali przed oknami) lepiej oczywiście bliżej morza.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy pojechać do tego hotelu 13 maja na 10 nocy. Powiedz mi proszę, o jaki numer poprosić - w starym czy nowym Seagalu? Czy w pokojach jest sejf? Ile trzeba włożyć do paszportu, żeby z pokoju nie było widoku na miasto, a nie na plac budowy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
W przypadku rezerwacji w PEGASA są dwa rodzaje pokoi: premium i standard, przy czym premium jest tańszy niż standardowy (różnica to 3000 rubli za dwoje). Chciałbym doprecyzować jakie są zalety i gdzie są pułapki takiej rezerwacji
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 16 odpowiedzi
Nie mogę się zdecydować, co jest lepsze... Byłam w Royal Azur, wszystko bardzo mi się podobało, wszystko jest idealne! Ale nie byłem jeszcze w Sea Gull...
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy hotel posiada podgrzewany basen? Jak jest zimą?
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już