Pytania o Beach Albatros Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
100 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
4 miesięcy wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy z dzieckiem na odpoczynek w tym hotelu, biuro podróży bardzo to pochwaliło! Ale znajomi wrócili 2 dni temu, tylko z innego hotelu, też odpoczywali z dwuletnią córeczką i mówili, że są problemy z jedzeniem, że dziecko nic nie jadło i nie było wyboru, przez całe 10 dni jadła tylko płatki zbożowe i mleko, aby pod koniec podróży w ogóle zachorowała, zabrali mnie do lekarza. Powiedz mi, kto ostatnio odpoczywał w tym hotelu, jak to jest z jedzeniem, czym można nakarmić dziecko w wieku 2 lat ??? Nie zaszkodzi ciągnąć ze sobą puszki i nie boli, że je zjada.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W czerwcu podróżujemy z dwójką dorosłych i dziećmi. Chciałbym zdecydować się na hotel. Do wyboru są dwa – Beach Albatros lub Sentido Mamluk Palace.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy można kupić wycieczki nie od organizatora wycieczek, ale od agencji ulicznych, czy są one dostępne w pobliżu hotelu, na plaży itp.? Albo musisz pojechać do Hurghady.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, czy ktoś wie czy basen ze zjeżdżalniami dla dzieci jest podgrzewany? Jak wygodnie jest dzieciom pływać na przełomie listopada i grudnia w morzu i na basenie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Wybieramy się z rodziną do Egiptu. Podróżujemy z 4-letnim dzieckiem. Wybierz spośród 2 hoteli: Beach Albatros Resort Hurghada 4* i MOVENPICK RESORT HURGHADA (Ex.CONTINENTAL RESORT HURGHADA) 5*. Pomóż mi zdecydować.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Ludzie, proszę powiedzcie, kto w tym roku odpoczywał w tym hotelu, goście ośrodka Beach Albatros mogą skorzystać ze zjeżdżalni hoteli drugiej linii i odwiedzić swoje dyskoteki ??????????
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już