Pytania o Sindbad Club 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
91 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Pilnie!!! Powiedz mi, jak Sindbad aqua? A jaka pogoda w lutym, z góry dzięki.
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Zatrzymamy się w tym hotelu.Chciałabym wiedzieć o hotelu
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Co możesz powiedzieć? [email protected]
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ogólnie konkretnie się pomyliłem w tych SINDBADSach !!! Ludzie!!! Czy możesz mi powiedzieć... czy zarezerwowaliśmy Aqua Resort... czy w Aqua Hotelu będzie można nocować i odwrotnie... a gdzie w końcu lepiej... jedziemy z dziećmi ..ale nikt nie potrafi tego wyjaśnić..recenzje wszystkie strony są różne ... niektórzy mówią ... że Aqua Resort jest nowszy ... inni, że Aqua Hotel jest nowszy ... firma turystyczna też tak naprawdę nic nie wie ...% A co do aquaparku ... w naszej firmie turystycznej zapewniają nas ... że turyści nie są przywożeni do hotelu na wycieczkę do aquaparku ... ale w recenzjach jest inaczej ... ale nie chcemy iść do mrowiska... ale my chcemy do SINDBAD!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
16 października 2010 r. mój syn i jego dziewczyna polecieli do Egiptu (wycieczka została wykupiona w Atlasie i wygląda na to, że są w Paradiseservice / Były problemy z zameldowaniem. Zamiast zapewnić oddzielny pokój 2-osobowy, hotel chłopaki zostali umieszczeni w pokoju z innymi nieszczęśnikami.Na razie mówią, że na 4 dni (a to jest na 10!!!).Ale trudno w coś uwierzyć.Co zrobić?jak zmusić hotel do wywiązania się ze swoich zobowiązań ?Jeśli to nie wypali, czy można jakoś uzyskać odszkodowanie?
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 106 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już