Pytania o Punta CanaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Punta Cana
Kto latał sam, bez usług biur podróży? Czy jest + czy nie warto ???
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
w którym najważniejszy jest piękny teren i plaża z morzem
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcemy pojechać na Dominikanę w podróż poślubną od 9 czerwca na 10 dni. Jaka jest tam pogoda?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto był w Punto Cana w listopadzie, powiedz mi, jaka jest tam pogoda? Wyjeżdżam od 03.11 na 10 dni.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Interesują mnie jakie panują temperatury powietrza i wody na Dominikanie we wrześniu. Czy są deszcze, burze, burze, a jeśli są deszcze, to jakie: ulewne, długotrwałe czy krótkotrwałe, o której godzinie się zdarzają: po południu, wieczorem lub rano. Kiedy lepiej jechać we wrześniu: na początku, w połowie czy pod koniec miesiąca. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co dzieje się w drugiej połowie września? Czy stało się coś strasznego? Dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Mamy ślub 14, 15 lipca chcemy lecieć na Dominikanę... Opinie o pogodzie są różne... Proszę napisać jak tam jest? Czy to możliwe, że pada przez 7 dni? Lecimy w podróż poślubną, nie chciałbym tego zepsuć, ale nie chcę jechać do Europy, chcę do Raju))) Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym wiedzieć o możliwych niespodziankach pogodowych w Punta Cana w lutym. Napisz kto wie co...
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 54 odpowiedź
Na Dominikanę chcemy pojechać na wiosnę, ale wyczytałam, że tam może padać… powiedz mi, kiedy najlepiej jechać w marcu, kwietniu czy maju!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, kto wie, jaka jest pogoda w styczniu na Dominikanie na plażach Playa Bavaro, inaczej pojedziemy tam niedługo, kiedyś było w grudniu pogoda była ładna.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Patrzę na wszystkie strony, w których ciągle pada deszcz w ośrodku. Jaka to prawda. muszę iść 1 grudnia
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Lecimy od 05.06.-19.06.2011 r. Bardzo martwi mnie pora deszczowa. Czego można oczekiwać od pogody, proszę o wyjaśnienie.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
o której w grudniu robi się ciemno, kto wie
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wraz z mężem planujemy wakacje na kwiecień-maj 2011. Czy możemy pojechać na przykład w kwietniu na Dominikanę w Punto Cano? A może powinienem wybrać inny miesiąc? napisz szczegółowo jaka jest tam pogoda...
14 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Jak szybko zmienia się pogoda na Dominikanie?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
powiedz mi pogodę!
14 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Przejrzałem forum, ale nie znalazłem nic o pogodzie w połowie listopada (około od 10 do 20) - może ktoś był w tym czasie? Wiem o huraganach - oto jakie szczęście. Jaka jest temperatura powietrza, a co z deszczem?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
chcę odpocząć
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Będziemy na wakacjach w połowie kwietnia. Kto wie, jaka jest pogoda w Punta Cana w tym miesiącu?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź