Pytania o Punta CanaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Punta Cana
Albo co udało ci się wepchnąć do tego sejfu?
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś przebywał w hotelu Rio Republica po kwarantannie? Chciałbym wiedzieć o jedzeniu (bufet lub obsługa), basenach (bezpłatne lub ograniczone), plaży (czyszczonej lub nie), wieczornym pokazie (przeprowadzanym lub nie)? Czy warto odwiedzić ten hotel w tym roku, czy nie?
3 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Naprawdę podoba nam się nasz pobyt na Dominikanie. W 2019 roku odpoczywaliśmy w hotelu „Rio Republic”, byliśmy bardzo zadowoleni z tego hotelu. Odwiedzimy go ponownie w 2021 roku. Latamy w sezonie (grudzień). Wycieczkę rezerwujemy z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem (latem). Chciałem poznać wszystkie innowacje wprowadzone przez hotel. Posiłki (bufet), czy to nadal to samo? A cecha tego hotelu, dystrybutory w pokojach, czy działają? Jeśli nie, proszę podać przybliżone daty. Z góry dziękuję, rodzina z Rosji.
3 roku wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Che to mam wątpliwości co do wi fi na Dominikanie Catalonia Bavaro Beach 5 *, mówi IS, który pisał.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, który hotel jest lepszy i jaki konkretnie? Powiedz mi, proszę, plusy i minusy tych hoteli!!!
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dobry dzień. Proszę polecić dobry tani hotel. Wymagania: dobra plaża, dobre jedzenie (świeże soki, owoce itp.), niezabite pokoje.
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Chcemy lecieć do tego hotelu, ale po recenzjach zaczęliśmy wątpić.A co do żywienia: nikt nie pisze nic o owocach morza, sokach.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
W czerwcu lecimy na Dominikanę w Punta Cana i już jesteśmy zdezorientowani w wyborze hotelu. Proszę powiedzieć, który hotel wybrać. Wszelkie informacje będą mile widziane. Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam. Byliśmy na Dominikanie 3 razy, 2 razy w Grand Bahia Princepe Bavaro i 1 raz w Melia Caribe Tropical. Grand Bahia Princepe Bavaro - ostatnim razem nie było prawdziwej liczby osób i nie ma już ochoty tam latać. Pytanie, do którego hotelu jeszcze mogę się udać, gdzie obsługa nie jest niższa niż te, ale nie droższa niż Melia. Może ktoś był w tych hotelach, a potem poleciał do innego, gdzie podobało mu się nie mniej, a może bardziej. Cena polecanego przez wiele osób Barcelo Bavaro Palace Deluxe przekracza obecnie 220 tys. za 12 nocy - na to nie możemy sobie pozwolić. Szukam czegoś w granicach 170k.Dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Wylatujemy w styczniu. Czy będą wiatry?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ładna plaża, bez wodorostów. Dobra okolica.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pomóż mi wybrać hotel lub obszar, w którym patrzę na hotel? Chcę dobrego wejścia do wody, zadbanej plaży bez fal i bez glonów podróżowanie z 3-latkiem Pożądane - teren zielony, żywe stworzenia (takie jak flamingi itp.) - mile widziane Patrzę na plaże Bavaro - są zbesztane z powodu glonów...-(( mój mąż mnie zabije, jeśli zabiorę go na „bagno” pomoc panowie!! Z góry dziękuję!!
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
my, nowożeńcy, chcemy rozrywkowych dyskotek i pokazów. nie wiemy, który hotel wybrać Barcelo Bavaro Beach & Convetion Center czy Melia Caribe Tropical ????? Powiedz mi, Proszę)))
11 lat wstecz  •  2 abonent 10 odpowiedzi
Jak wygląda zaopatrzenie świata w porównaniu z Morzem Czerwonym?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Hotel 5*, aby wszystko było piękne, niezapomniane i nie zatłoczone.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę o nowy (lub dobrze zachowany pod względem pokojów) hotel dla rodzin z dziećmi, z dobrą kuchnią, a ja bardzo chciałbym ciekawy teren (ryby, pawie itp., jak w caribe club princess) .
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy pojechać na Dominikanę w podróż poślubną od 9 czerwca na 10 dni. Chcę mieć dużą czystą plażę, zieleń i żeby się nie nudzić. Proszę doradź. Może Gran Bahia Principe Esmeralda?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chłopaki, proszę o pomoc. Jedziemy do Dominikany na nurkowanie. Jaki ośrodek i hotel polecacie? Aby rafa, wąwozy lub zatopione statki nie znajdowały się zbyt daleko od wybrzeża. Rozważamy oczywiście najlepiej Punta Canę, ale możliwe są wariacje na ten temat)) Będziemy bardzo wdzięczni!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam, planuję wypoczynek na Dominikanie z mężem w styczniu proszę powiedz mi normalne 4*, żeby plaża i palmy były czyste i fajne, a hotel się nie denerwował, no cóż, w cenie, która by była nie być bardzo drogie)))
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy ktoś z małymi dziećmi odpoczywał na Dominikanie, chcę prosić o jedzenie dla niemowląt (tłuczone ziemniaki w słoikach) w pobliżu hoteli ???? A może możesz go zabrać ze sobą, przemycić przez odprawę celną, nie zatrzymają tego ??
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Jakie jest bezpieczeństwo w pokoju.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Mój mąż i ja lubiliśmy ten hotel, ale jest bardzo mało opinii o tym hotelu. Ktoś pisze, że Rosjanie zawsze nocują w pobliskim czterogwiazdkowym hotelu, że pokoje są bardzo stare i straszne, ale na zdjęciach jest pięknie. Przede wszystkim interesuje mnie jedzenie, czy jest pikantne czy nie, czy jest bar na plaży, czy jest animacja, dyskoteka i czym one są. Jaki kontyngent urlopowiczów dominuje i jaki język jest głównie komunikowany na recepcji. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »