Pytania o LimassolMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Limassol
Wybrałem tylko śniadanie. Czy będzie można włączyć lodówkę i ile to będzie kosztować?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcieliśmy tylko śniadanie. Ale nie wiemy, czy w pobliżu są sklepy spożywcze lub sklepy w odległości spaceru
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Co polecacie: śniadanie + obiadokolacja w hotelu, czy można zjeść obiad na mieście, a czasem wykupić obiad w hotelu? Ile to kosztuje?
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Kupiliśmy wycieczkę na sierpień w Limassol. Informacje o Cyprze są minimalne. Zapłaciliśmy tylko za śniadanie i kolację, planujemy zjeść obiad gdzieś w pobliżu lub kupić jedzenie i zjeść w pokoju. Napisz kto jak dostosował i co najważniejsze, jakie są ceny w euro do jedzenia w kawiarniach czy restauracjach. Nie pisz proszę, czy jest drogo czy tanio, jeśli to możliwe ceny podane są w euro. Mój mąż i ja jesteśmy dwoma pracującymi emerytami i chcielibyśmy z góry oszacować dodatkowe koszty.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Interesują mnie adresy (lokalizacja lub nazwa) tawern, kawiarni, gdzie w ciągu miesiąca można zjeść smacznie i niezbyt drogo.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jakie samochody są dostępne do wynajęcia?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
czy jest program wieczorny?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto tam je?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
wycieczka
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry Wyjeżdżam w tę sobotę Różne strony mówią inaczej - co jest płacone na plaży, a co nie. i jeszcze jedno małe pytanie: czy można iść do kawiarni (w mieście) lub restauracji na Cyprze w krótkich spodenkach (bryczesach)?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź