Pytania o LimassolWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Limassol
jadę na wakacje na co się przygotować
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy jest promenada, którą można dojść z hotelu Golden Arches do centrum Limassol?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę nam powiedzieć, czy będziemy rozczarowani, jeśli pojedziemy tam po weselu?Właśnie widziałam, że zdjęcia są bardzo okropne, szczególnie zdjęcia pokoi w tym hotelu!I byłam bardzo zawiedziona, a bilet już zapłaciliśmy! jak w bajce!-) Jeśli ten hotel nie jest odpowiedni, to proszę mi powiedzieć lub polecić, gdzie lepiej jechać!Z góry wielkie dzięki za radę!!!
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wyjaśnij, kto był w hotelu GragdResort w Limassol, co jest tam dla dzieci (8 lat) Co mogą tam zrobić?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi o cenach wycieczek z Limassol, najpierw chcemy zobaczyć farmę strusi, pojeździć na osłach, złapać ośmiornice i pojechać na pokaz fontann.Jesteśmy z dzieckiem, więc to jest temat. Czy lepiej wziąć samochód i samemu nim jeździć? Boisz się, jak szukać tych „zabytków”?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ceny usług itp.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, drodzy turyści! Lecimy na Cypr, ale nie wiemy dokładnie gdzie. Proszę powiedz nam, co wybrać. Limassol, Protaras czy Pafos. Nie możemy się zdecydować. I proszę o radę dobre hotele 3* w Limassol, Protaras czy Pafos.Dziękuję.Natalii.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wakacje z dziećmi (8 miesięcy ???, 2,5 roku, 5 lat). Proszę mi powiedzieć, który hotel lepiej wybrać w Limassol (nie gorzej niż 5 gwiazdek w Egipcie), czy warto wziąć all inclusive i kiedy lepiej jechać?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź