Sylva Hotel 2*– Opinie

2
Ocena 7.510
na podstawie
2 opinii
Hotel Sylva - położony w centrum kurortu Limassol, niedaleko Placu Bohaterów i Zamku Limassol. Jest to sześciokondygnacyjny budynek o zwartej i bardzo przytulnej powierzchni. Pokoje w hotelu Sylva urządzone są w różnych stylach z całego świata, w tym w stylu japońskim, afrykańskim i klasycznym europejskim. Polecany na wakacje ekonomiczne.Więcej →
аватар
 •  podróżował 11 lat wstecz
hotel nie jest dla wybrednych, bardzo skromny. Kto chce zaoszczę dzić pienią dze, ale jednocześ nie odwiedzić Cypr, tu jesteś . Pokoje są przestronne, z balkonem, klimatyzacja, TV, ale niezbyt czyste, duż o kurzu. Sprzą tanie nie był o wysokiej jakoś ci, przez 2 tygodnie pobytu ł ó ż ko i rę czniki był y zmieniane tylko 3 razy. … Już ▾ hotel nie jest dla wybrednych, bardzo skromny. Kto chce zaoszczę dzić pienią dze, ale jednocześ nie odwiedzić Cypr, tu jesteś . Pokoje są przestronne, z balkonem, klimatyzacja, TV, ale niezbyt czyste, duż o kurzu. Sprzą tanie nie był o wysokiej jakoś ci, przez 2 tygodnie pobytu ł ó ż ko i rę czniki był y zmieniane tylko 3 razy. Poproszeni o zmianę rę cznikó w i poś cieli odpowiadali pozytywnie. To prawda, ż e ​ ​ ś mieci był y regularnie wywoż one. Na ś niadanie standardowe menu: koniecznie jajka (smaż one, gotowane, w formie omletu), bekon lub kieł baski lub kieł baski, sery, warzywa, soki, herbata, kawa, pł atki z mlekiem. Nikt nie wyszedł gł odny. Jedliś my w lokalnych kawiarniach. W pobliż u supermarket z normalnymi cenami. Plaż a też był a blisko, ale leż aki i parasole są pł atne (2.5 euro). Hotel poł oż ony jest niemal w centrum miasta. Wszę dzie moż na był o dojś ć na piechotę.
Generalnie dobrze wypoczę liś my, byliś my zadowoleni (pojechaliś my zobaczyć Cypr, popł ywać w najczystszym i ciepł ym Morzu Ś ró dziemnym, leż eć na czystych piaszczystych plaż ach i nie oceniać hotelu) Kto myś li tak samo, moż e udać się do & cytat; Silva”
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар
 •  podróżował 15 lat wstecz
Ocena 7.0
Obiekt mał y, przytulny, blisko centrum. Do morza 7-10 min. pieszo. Codziennie sprzą tali pokó j i zmieniali rę czniki. Pokó j ma indywidualną klimatyzację , ale nie ma suszarki do wł osó w. Moż na wyprasować rzeczy na I pię trze Ś niadania doś ć urozmaicone. … Już ▾ Obiekt mał y, przytulny, blisko centrum. Do morza 7-10 min. pieszo. Codziennie sprzą tali pokó j i zmieniali rę czniki. Pokó j ma indywidualną klimatyzację , ale nie ma suszarki do wł osó w. Moż na wyprasować rzeczy na I pię trze Ś niadania doś ć urozmaicone. Jedzenie podawali spokojnie. Był telewizor, ale rosyjski kanał nie nadawał . Przyjechali do hotelu tylko na nocleg.
Był basen, ale ponieważ ? poza sezonem, to bez wody : ))
Źródło opinii — vOtpusk.ru
аватар sergeyzakha
 •  podróżował 17 lat wstecz
Ocena 8.0
bardzo dobry hotel, poł oż ony w mieś cie, z dala od zgieł ku i dyskotek. przyjazny personel, dyskretna obsł uga. hotel zasł uguje na status 3*. do plaż y - 3 minuty spokojnym krokiem, sklepy w pobliż u. Lubię to. Wró cę tam ponownie. … Już ▾ bardzo dobry hotel, poł oż ony w mieś cie, z dala od zgieł ku i dyskotek. przyjazny personel, dyskretna obsł uga. hotel zasł uguje na status 3*. do plaż y - 3 minuty spokojnym krokiem, sklepy w pobliż u. Lubię to. Wró cę tam ponownie.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Zamek Kolossi
Ocena 6.0
Cypr, Limassol
Architektura, Fabula

Sylva Hotel – находится в центре курортного города Лимассол, неподалеку от Площади Героев и Замка Лимассола. Представляет собой шестиэтажное здание с компактной и очень уютной территорией. Номера отеля Sylva оформлены в различных стилях разных стран мира, в том числе японском, африканском и классическом европейском.

Рекомендуется для экономичного отдыха.

Lokalizacja расположен отель Сильва (Sylva 2*) практически в центре Лимассола в 1 км,в 250 метрах от песчано-галечного муниципального пляжа. Групповой трансфер из аэропорта Ларнаки в отель занимает приблизительно 40 минут.
Opis plaży Шезлонги и зонтики на пляже предоставляются за дополнительную плату: 2,5 евро шезлонг в сутки, 2,5 евро зонтик от солнца в сутки. Живописные насыпи и дорожка вдоль моря для прогулок.
  • 3 i dalej
W hotelu

комната для хранения багажа

  • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
Bolalar uchun
  • basen dla dzieci
Rozrywka i sport игровые автоматы, библиотека
Opis pokoi

В отеле 100 номеров.

  • prysznic
  • klimatyzator
  • telewizja kablowa/satelitarna
  • telefon
  • internet wi-fi $
  • balkon/taras (nie we wszystkich pokojach)
Adres 124 Griva Diyeni Street, Limassol, Cyprus
FAQ