Surf & Sun Holiday Apartments 2*– Opinie

2
Ocena 6.010
na podstawie
2 opinii
5.0 Numer
7.0 Usługa
5.0 Czystość
6.0 Infrastruktura
Apartamenty Surf & Sun Holiday położone są nad brzegiem morza w Limassol, zaledwie 20 metrów od plaży. Prawie wszystkie apartamenty oferują widok na Morze Śródziemne.Więcej →
аватар kazakova19
 •  podróżował 9 lat wstecz
Ocena 5.0
1) to nie jest hotel, ale tylko apartamenty. 2.20 metró w dalej nie jest piaszczysta plaż a, tylko ż wirowa! trzeba trochę przejś ć , aby dostać się do piaszczystej. obie plaż e nie są tego warte. Plusy: jest wszystko, czego potrzebujesz do ż ycia: meble, klimatyzatory (nie dział ał w jednym z pokoi, po prostu wiał powietrze), pralka, ró ż norodne naczynia, nawet papierowe serwetki. … Już ▾ 1) to nie jest hotel, ale tylko apartamenty.
2.20 metró w dalej nie jest piaszczysta plaż a, tylko ż wirowa! trzeba trochę przejś ć , aby dostać się do piaszczystej. obie plaż e nie są tego warte.
Plusy: jest wszystko, czego potrzebujesz do ż ycia: meble, klimatyzatory (nie dział ał w jednym z pokoi, po prostu wiał powietrze), pralka, ró ż norodne naczynia, nawet papierowe serwetki. W kuchni jest wszystko, wszystko, nawet herbata był a w torebkach. Doś ć rę cznikó w i papieru toaletowego, jest mydł o, nawet ż el pod prysznic. Wifi jest bezpł atne i dział a.
Minusy: karaluchy !! ! ! Dla mnie to anuluje wszelkie pozytywy. Dziecko się bał o. W ogó le nienawidził em tam być . Z tego powodu tam nie jedliś my, w ogó le nie korzystaliś my z kuchni. W salonie unosił się ró wnież silny smró d babki. Zabrali popielniczki na balkon - to nie pomogł o. Meble są stare. Ale to wszystko drobiazgi w poró wnaniu z ogromnymi karaluchami. UGH. A poł oż enie hotelu jest na czerwono - za daleko od centrum na pewno nie da się dojś ć pieszo, okoł o 5 km. Nie ma suszarki do wł osó w.
W zasadzie, gdyby nie karaluchy, wszystko był oby dobrze.
аватар dragobrat
 •  podróżował 10 lat wstecz
Ocena 7.0
Apartamenty znajdują się w drugiej linii. Okna wychodzą na centralny bulwar Limassol i dziedziniec. Mieszkanie jest 4 pię trowym budynkiem z 4 mieszkaniami na pię trze. Jest winda. Darmowy parking. WiFi w pokoju, silny silny sygnał . Mieszkaliś my na tym drugim i dzię ki temu widoki był y niesamowite. … Już ▾ Apartamenty znajdują się w drugiej linii. Okna wychodzą na centralny bulwar Limassol i dziedziniec.
Mieszkanie jest 4 pię trowym budynkiem z 4 mieszkaniami na pię trze. Jest winda. Darmowy parking. WiFi w pokoju, silny silny sygnał . Mieszkaliś my na tym drugim i dzię ki temu widoki był y niesamowite.
Mieszkania - przedpokó j, dwie sypialnie, kuchnia, korytarz, balkon i taras, ł azienka. Klimatyzacja i TV - tylko w holu.
W kuchni: czajnik elektryczny, toster, mikrofaló wka, kuchenka elektryczna, piekarnik, lodó wka, komplet naczyń i sztuć có w, pralka.
Wyczyś cili i wywieź li ś mieci - sami. Poś ciel i rę czniki - zmieniane po 5 dniach.
W nocy był o to niepokoją ce - hał as przejeż dż ają cych samochodó w, nawet przy zamknię tych oknach i drewnianych ż aluzjach.


Nie ma jeszcze pytań
Zadać pytanie o hotelu
ekspertom i uzyskaj odpowiedzi
w ciągu najbliższych kilku godzin.
EKSPERCI HOTELI
Wdzięki kobiece
Zamek Kolossi
Ocena 6.0
Cypr, Limassol
Architektura, Fabula

Апартаменты Surf & Sun Holiday расположены на берегу моря в Лимассоле, всего в 20 метрах от пляжа. Практически из всех апартаментов открывается вид на Средиземное море.

Lokalizacja Недалеко от апартаментов Surf & Sun Holiday находятся несколько супермаркетов, ресторанов и кафе-баров. До центра Лимассола - примерно 4 км, а до порта - около 10 км. Международный аэророрт Ларнаки находится в 70 км.
Opis plaży Галечный пляж в 20 м.
  • plaża miejska
  • plaża piaskowa
  • żwirowa plaża
W hotelu
  • parking  FREE 
  • wypożyczalnia samochodów
  • darmowe wi-fi
  • winda
  • płatność kartami płatniczymi
Dla dzieci Высокий стул для ребенка.
  • krzesełka dla dzieci w restauracji
Opis pokoi

В отеле Surf & Sun Holiday 21 номеров-апартаментов.

W pokojach

балкон, телевизор, радио, DVD-плеер, CD-плеер, спутниковые каналы, кондиционер, рабочий стол, гостиный уголок, вентилятор, фен, ванная комната, холодильник, микроволновая печь, кухня, электрический чайник, кухонные принадлежности, плита, обеденный стол.

Adres 39A King George Str., Germasogeia, 4047 Лимасол, Кипр.
FAQ
Какой пляж у отеля?
Рядом с отелем находится городской песчаный, галечный пляж.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.