Pytania o AlbenaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Albena
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
planujemy wybrać się na wycieczki do Warny, Bałczik komunikacją miejską. Poradzili nam, aby wcześniej wydrukować trasę w Google, ale samej zasady nie rozumiałem, chociaż znam dobry komputer, jak to zrobić. Jak zrobić trasę?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jaka jest cena? czy warto to wziąć? prawdopodobnie drogie? potrzebujesz konta karty?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym zobaczyć cud Nesebyru, ale jeśli jest daleko, to myślę, że nie warto?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jaka rozrywka dla wczasowiczów w ciągu dnia, wieczorem w ośrodku, z wyjątkiem kawiarni i tawern ??? Co jeść oprócz jedzenia???
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy do Albeny do hotelu Amelia 11 lipca razem z mężem. Nie będziemy mieli nic przeciwko miłemu, dobremu towarzystwu na morzu. Pisać.
9 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
nie chcę się otruć
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nie chcę chorować na wakacjach
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Odpoczniemy w Albenie, chciałbym odwiedzić kurort Złote Piaski na własną rękę Jak się tam dostać? Będę też bardzo wdzięczny, jeśli ktoś odpowie na moje pytanie o spokój w hotelu w nocy.Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dobry dzień! Uwielbiam łowić ryby! Morze, słońce, piasek, wszystko jest w porządku, ale Ty też chcesz się rozpraszać! Czekam na odpowiedź od tych, którzy wiedzą .. czy na terenie hotelu można łowić ryby , jakie ryby są znalezione i czy w ogóle gryzie , czy warto zabrać ze sobą wędkę ? DZIĘKI...
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A czy trzeba wypożyczyć leżaki i parasole?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jak wygodny jest hotel na wakacje z dzieckiem w wieku 8 lat pod względem gastronomicznym i rozrywkowym? Może ktoś tam był?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
В Албене была несколько раз . Знаю Б что отель на второй линии и море рядом -то ,что нам надо. Это бывший отель Варшава. Его перепродали . И как сейчас в нем ? Питание , есть ли хоть какая-то развлекаловка для детей, входит ли вода во все включено ? Напишите .
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
rozmawiać o jedzeniu. Czy leczenie jest płatne osobno, czy jest wliczone w koszt wycieczki? Słyszałem, że hotel jest stary, prawda?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź