OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
od 19.12.2013 do 29.12.2013 Odpoczywałam z mężem w Hurghadzie, Egipcie, Tez Tour - dobrzy koledzy, a obsługa, przewodnicy i transport - wszystko na najwyższym poziomie, byliśmy bardzo zadowoleni z pracy tego touroperatora. Byliśmy na wycieczce w Luksorze, przewodnikiem był Hamdi - po prostu przystojny, gawędziarz jest wspaniały, opowiedział tyle z historii Egiptu, nie wiedziałem tyle w życiu. →
Po raz pierwszy pojechaliśmy do Egiptu. Kierownik odebrał bilet zgodnie z naszym życzeniem (my wybraliśmy bilet last minute i hotel 5*). Pouczał o wszystkich interesujących sprawach, o wszystkim opowiedział, sprawdził pogodę w czasie naszego pobytu, wyjaśnił, jak się tam dostać, jakie dokumenty są wymagane. →
Do Pragi wybraliśmy się pod koniec listopada. Mieszkaliśmy w hotelu Musketeer 3*. To był pierwszy wyjazd do Europy... Spotkanie na lotnisku, transfer, wycieczka - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki firmie turystycznej Alijewa! Na pewno następnym razem pojedziemy do Paryża, tylko z tą firmą. Dziękuję Abbasie!. →
Podróżowałem z przyjacielem pod koniec grudnia 2013 r. do Egiptu, Hurghady, hotel 5 * SunRice Holidays. Dzięki TrueTravel i oczywiście profesjonalnemu menedżerowi Jewgienijowi, to nie pierwszy raz, kiedy wyjeżdżam na wakacje. Eugene wybrał dobrą trasę, która zostanie w naszej pamięci na zawsze! Trochę o hotelu. →
Pojechaliśmy na Sri Lankę, do hotelu Emerald Bay, który bardzo nam się podobał - w hotelu jest bardzo mało „rodaków”, a ci, którzy zachowywali się w sposób cywilizowany. Cena i jakość hotelu to solidna czwórka, nawet z plusem (choć według klasyfikatora są 3*). Bardzo dobrzy tuk-tukerzy w pobliżu hotelu - pokazali dobrą i tanią restaurację, a wieczorem Bentota dostarcza. →
Nie mogę podzielić się wrażeniami z trasy, którą odwiedziłem w tym roku. Zawsze bałam się wycieczek autokarowych, myślałam, że będzie ciężko i nie mogłam tego znieść. Zwróciłem się do Fiona Travel, najpierw na konsultację, kierownik opowiedział wszystko szczegółowo, wszystkie plusy i minusy podróży, a także dodał wskazówki, co zabrać ze sobą. →
Wielkie dzięki!!! Wycieczka do Fiony Podróż na wspaniałe wakacje w Egipcie. Szczególnie chciałem podziękować menadżerowi Jekaterinie za właściwą obsługę klienta. Świetnie dobrany hotel, w którym ja i moja ukochana czuliśmy się bardzo komfortowo. Hotel King tutaj 4 *. →
Kupuję od nich po raz pierwszy. Podobała mi się praca. Loty były punktualne, podobnie jak transfery do iz hotelu. Jak praca przewodnika hotelowego. →
Bardzo zadowoleni z hotelu i obsługi. Warunki stworzone do wypoczynku są po prostu cudowne. Alena i Artem bardzo zwracają uwagę na klientów. Jednak bardzo trudno znaleźć miejsce na parkingu przed biurem na gen. Antonowa. Ale kiedy wchodzisz do biura, jesteś mile widziany; Chłopaki ciężko pracują. →
Wrzucę moje pięć centów. Odpoczywaliśmy z przyjacielem w Budapeszcie pod koniec listopada, hotel MEDOSZ 3*. Był w Budapeszcie więcej niż raz, ale głównie do pracy przez kilka dni. I tym razem zdecydowaliśmy się na pełen relaks, wycieczki i zabytki. Wzięliśmy bilet do firmy turystycznej Alijewa, przeszliśmy przez nie do Pragi, wszystko nam się podobało, więc nie zastanawialiśmy się, do kogo zwrócić się tym razem. →