OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po raz pierwszy odpoczywaliśmy z pomocą tego touroperatora w Karlowych Warach od 27.12 do 1.06.1014. Na etapie wystawiania voucherów, wyboru hotelu nie ma reklamacji. Wszystko jasne i bezproblemowe - stała informacja o procesie przetwarzania i uzyskiwania wiz. Gospodarz też nie działał źle - było roszczenie do pokoju (Villa Charlotte) -1 piętro - obok kuchnia (śmierdzi) Ale to raczej koszt właścicieli, którzy zrobili dodatkowy pokój z gabinetu dyrektora . →
Znajomi polecili biuro podróży, a rekomendacja uzasadniła zaufanie. Dokładniej o wycieczce do Budapesztu i Wiednia 1. Autobus był wygodny, czysty i ciepły. Kierowcy są dość uprzejmi, przejazdy przebiegły bez problemów (choć raz przegapiły zakręt) 2. Hotel "Griff" 3 gwiazdki był całkiem zgodny z ceną. →
Zamówiliśmy wycieczkę narciarską z Voyage De Luxe (Charków) do Andory w styczniu 2014 roku i byliśmy bardzo zadowoleni. Chciałbym szczególnie podziękować menedżerowi Aleksandrowi Tverdokhlebowi. Zaledwie pytanie zostało zadane, odpowiedź już została udzielona. Wszystko było informowane, konsultowane na najwyższym poziomie. →
Jest nam niezmiernie miło spotkać i poznać tak wspaniałą osobę i profesjonalną Natalię (Dyrektor "Robinson")! Jakość obsługi, szybkość i stopień skomplikowania spraw rozwiązywanych przez Natalię są niesamowite! W ciągu 3 godzin całkowicie zakończyła problematyczną kwestię rezerwacji lotu, zaproponowała możliwość zmiany hotelu, daty i miasta wylotu. →
To była wycieczka noworoczna do Budapesztu, wszystko zaczęło się od niechlujnego autobusu, śmieci, papierów na siedzeniach. Ale to są drobiazgi, choć nieprzyjemne. Obiecano nam hotel blisko centrum za dodatkową opłatą, w rzeczywistości było to 8 km od centrum, w lesie, gdzie od ostatniego przystanku busa jechać jeszcze 1 km, drogą, która w ogóle nie jest oświetlona . →
Właśnie przyjechałam z Tajlandii i spieszę wyrazić podziw dla pracy tej firmy. Wszyscy pracownicy są doskonale poinformowani i wybrali dla mnie wspaniały ośrodek i hotele. Byłem w Pattaya i Koh Chang. Stosunek jakości do ceny - 100 proc. Bilet został wystawiony szybko i sprawnie. Specjalne podziękowania dla kierowników tej firmy, którzy odwiedli mnie od wyjazdu do Pattaya na 2 tygodnie i nadal na Koh Chang (5 + 10), jak dotąd jestem wam wdzięczny, ponieważ są to tak naprawdę 2 różne wakacje. →
Dla mojej rodziny warunki pobytu z dziećmi są bardzo ważne na wakacjach, a TassTravel zrobiło w tym celu wszystko: zostaliśmy wybrani do hotelu z dużą ilością rozrywek dla dzieci, z dobrym jedzeniem dla dzieci i warunkami sanitarnymi. Odpoczywaliśmy w Egipcie od 13 do 20 stycznia w Baron Resort 5*. Żadnych problemów podczas reszty nigdy nie było, bardzo dziękuję!. →
Moja znajomość z „Seleną” była związana z letnim wyjazdem do Grecji (2013; cudowna trasa obejmująca trzy kraje: Grecję, Rumunię i Bułgarię). Po tak jasnych wakacjach chciałem ponownie skontaktować się z biurem podróży! W przeddzień Nowego Roku zainteresowała mnie podróż do krajów bałtyckich. →
Po dokonaniu rezerwacji za pośrednictwem formularza elektronicznego na e-mail wysłane zostało potwierdzenie oraz voucher. Po przybyciu do hotelu wydrukowany voucher zaskoczył administrację. Nie wiedzą o żadnej rezerwacji ani eastbookingu. Dodatkowo cena za ten pokój była 1,5 raza wyższa. →
Cześć!!! Chcę napisać recenzję o biurze podróży z Doniecka „Family Club Travel”. Próbowaliśmy wyjechać na wakacje z dużą grupą młodych ludzi, a wśród nas są trzy małżeństwa z bardzo małymi dziećmi. Tych. zbieżność interesów wszystkich - reszta jest bardzo specyficzna. →