OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po raz pierwszy wyjechałem z Orion-Intour w Emiratach Arabskich. Zadzwoniłem wcześniej, konsultowałem się w sprawie kraju, potem przyszedłem do biura. Dziewczyny w towarzystwie są bardzo miłe i towarzyskie. Zaproponowali mi kawę i pozwolili obejrzeć katalog. Szybko wybraliśmy wycieczkę, wypełniliśmy umowę, a w niedalekiej przyszłości już poszedłem na odpoczynek! Zadowolony z hotelu i wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Polecam)). →
Bardzo pouczająca strona. Przystępne ceny wakacji. Uważność menedżerów i dyrektorów firmy. Dobrzy kierowcy autobusów. W miejscu przybycia strona przyjmująca pozostawiła swoje współrzędne. →
Dobra polityka cenowa Wsparcie managera przez cały wyjazd turystyczny Były bardzo pozytywne emocje związane z odpoczynkiem Na kolejną wycieczkę pojedziemy tylko z More Tours. →
Zamówiłem wycieczkę indywidualną od 19.01.2014 do 27.01.2014. Podróżował samochodem. Głównym wymogiem przy wyborze hoteli było podwójne łóżko z jednym materacem. Elvira od razu powiedziała, że to łóżko DBL. Wybrano 3 hotele: na 5 nocy w Szczyrbskim Plesie, 2 noce w Pradze, 1 noc w Bratysławie - śniadanie wliczone w cenę, przy hotelu znajduje się parking. →
Dzięki Oldze za dobrze dobraną wycieczkę wybraliśmy się z mężem na wycieczkę krajoznawczą Lwów - Użgorod - Bratysława - Praga - Lwów. Byliśmy bardzo zadowoleni, dużo wrażeń. Było wiele pytań, zadzwoniliśmy z jakiegokolwiek powodu Olya uspokoiła nas i poradziła nam, abyśmy byli w pełni przygotowani. →
Pojechaliśmy do Pragi na Nowy Rok. Nasza dobra przyjaciółka poradziła organizatorowi wycieczki „Aliyeva” i dosłownie zmusiła mnie i mojego męża do wspólnego relaksu, ponieważ po raz pierwszy ciężko było mi zostawić małe dziecko, a mój mąż pracuje przez cały rok bez dni wolnych i, jak sam mówi, że najlepszym urlopem jest dla niego praca. →
Dziewczyny są świetne. Miła atmosfera, dobra praca. Szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania. Pomógł dokonać wyboru. Zadowolony w 100%. →
Pojechałem z nimi do Rzymu, szczególnie chcę zwrócić uwagę na niektóre hotele - naprawdę cztery gwiazdki. Wcześniej podróżując z innymi firmami, było znacznie gorzej... Generalnie wyjazd przebiegł dobrze. →
Nie pierwszy raz lecimy do Egiptu. Tym razem byli z Pegasy. Więc. przy wylocie w dniu 03.01.2014 z Doniecka, z powodu warunków pogodowych lub przyczyn technicznych nasz lot został przesunięty o 9 godzin. Wielkie podziękowania dla Elma-tour i naszej kierownik sprzedaży wycieczek Tatiany Shakhanova, która ostrzegła nas i wysłała dla nas transfer ze wspaniałym i doświadczonym kierowcą Andreyem, który przywiózł nas do odprawy na lotnisku w samą porę na odprawę na lotnisku. →
Odpoczywaliśmy na Nowy Rok w Bukowelu. Podobało się! Byłam bardzo zadowolona z kosztów wyjazdu do Ready Rest. A z komunikacji z firmą wrażenia są pozytywne. Menadżerowie są dostępni pod telefonem - dzwoniłem kilka razy w celu doprecyzowania szczegółów przed wyjazdem. Wszystko zostało wyjaśnione i wyjaśnione. →