OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Świetne biuro podróży! Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego!!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zwróciliśmy się do tej firmy, ponieważ widzieliśmy chęć nie tylko sprzedaży wycieczki i zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim indywidualnej pomocy klientom. Przychodzisz i mówisz, że chcę tam lecieć, ale jednocześnie ..... są pewne warunki lub niuanse. Victoria to osoba, która wzięła pod uwagę wszystkie nasze niuanse.



Wycieczkę kupiłem w kilka minut bez wstawania od komputera

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zobaczyłem kuszącą ofertę od Mandroi - Kanarki na tydzień za 422 euro od osoby z przelotami, noclegami, śniadaniami i obiadokolacjami. W tej chwili nie planowałem nigdzie jechać, ale naprawdę podobała mi się cena)) Zadzwoniłem do biura, potwierdzili trafność oferty. Cała procedura zakupu wycieczki trwała zaledwie kilka minut: wysłałem kopie moich paszportów, od razu przesłali mi link do zapłaty przez internet.



Biuro podróży jest okropne?

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Kupując wycieczkę do Koktebel, przedstawiciel powiedział, że do morza jest maksymalnie 10 minut, nowy hostel właśnie został zbudowany, w końcu przyjechali, spotkali nas, wsiedli do martwego Vaza 21099 i przywieźli nas na obrzeża Koktebel !!! Spacer nad morze przez 20-25 minut jest po prostu okropny, hostel okazał się niedokończony, ściany były zdarte, w ogóle horror jest kompletny, nie radzę temu biuru podróży !! Chociaż dziewczyna, która sprzedała nam wycieczkę, powiedziała, że ​​nie oprowadza wycieczek do miejsc, w których sama nie była .



Dużo pozytywnych emocji i żywych wrażeń!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Pojechałem na wycieczkę po Europie z przyjaciółmi.Dostałem wiele pozytywnych emocji i żywych wrażeń!Chciałbym podziękować Tarasowi za jego uważne podejście do klientów podczas organizacji wyjazdu i zwrócić uwagę na towarzyskość i responsywność naszego przewodnik Marek Volloch Z pewnością będę współpracował z tą firmą w przyszłości!.



Dziękuję za wspaniałe wakacje

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Na wakacje z dziećmi podczas ferii wiosennych wybraliśmy wspaniałą wycieczkę „Odkryj Włochy”. Trasa okazała się naprawdę bardzo bogata i niezwykle ciekawa. Dzieci były zachwycone piękną Wenecją, urokliwą Florencją i fascynującym Rzymem. Program jest bardzo dobrze przemyślany i zaplanowany, kiedy po dłuższej przeprowadzce można odświeżyć się w Egerskich kąpielach, a w drodze powrotnej odzyskać siły i zdrowie w jeziorze Hévíz - to naprawdę super! Liderem naszej grupy była przesympatyczna dziewczyna Bohdan.



Zła organizacja dobrej trasy

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

4 miesiące przed wycieczką zapłaciliśmy za wyjazd do Hiszpanii „8 First Dates” pomimo skrupulatnego wyjaśniania naszych pragnień noclegu w autobusie, w końcu usiedliśmy w różnych miejscach, jak się później okazało, że miejsca na autobusy były wolne, a kto był najbardziej bezczelny zajął najlepsze miejsca, nieprzebaczeni rosyjscy turyści (a okazało się, że była to grupa 68 osób !!!!! horror !!!! ludzie z Rosji, Ukrainy i Mołdawii) rzucili nasze torby i usiedliśmy na zajmowanych przez nas miejscach (było nas trzech).



wszystko super, sprawdzone na sobie!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:

W lutym polecieliśmy z przyjaciółmi na GOA z Travel9999. Byli bardzo zadowoleni. Kraj zapiera dech w piersiach, a plaże… nie do opisania! Menedżerowie biur podróży są po prostu wspaniali, odgadli wszystkie nasze życzenia, a co najważniejsze, znaleźli wycieczkę za prawie grosz! Dzięki za pyszną kawę :).



Bardzo dobra firma turystyczna, świetna obsługa?

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Od wielu lat jesteśmy klientami biura podróży Travel9999. Tym razem polecieliśmy na NG do Egiptu. Byliśmy bardzo zadowoleni z wybranego hotelu (specjalne podziękowania dla kierownika Leny) i morza i ogólnie reszty! Polecam!



Wszystko mi się podobało, polecam!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Właśnie wróciłem z Sharm. Morze, korale - idealne, Pts się podobało! Dzieciaki bawiły się na piaszczystej plaży, są też dla nich zjeżdżalnie i brodziki, ciekawiej dla nas było oczywiście nurkowanie z pontonu. Ogólnie dziewczyny są świetne, wybrały odpowiedni hotel!.



Przyjazny personel i koncentracja na wynikach!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry! Dziękuję SAKUMS za niezapomniane wiosenne wakacje! Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, pracy managerów i pracy naszej eskorty! Początkowo przyjechałam do SAKUMS bez konkretnego planu podróży i bez wybrania kraju, ale zostałam ciepło przywitana, pomogłam w wyborze kraju i wycieczki (dzięki za to!!!).



906 907 908 909 910 911 912