OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Świetna agencja!!!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wybraliśmy agencję za radą znajomych i nie żałowaliśmy, dobra obsługa, kompetentni specjaliści a przy tym dziewczyny bardzo responsywne jak człowiek.Pomimo wojny biuro nadal działa.Mieliśmy problemy z pozyskaniem wiza. złożyliśmy wniosek do agencji w Ługańsku, ale odmówiono nam, ale przyjęli, a jednocześnie otrzymaliśmy zarówno wizy, jak i bilety kolejowe na pociąg Kijów-Kraków-Praga-Drezno.



AUTOBUS MERCEDES------ VX 5077 VV

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

MOŻE PRAWIDŁOWO MÓWI PRZYSŁOWIE „RODZINA NIE JEST BEZ fałszywki” Wyjazd z Bułgarii na Ukrainę przedłużył się tylko o 11 godzin dzięki FROZENED, powtarzam FROZENED kierowcom znanego operatora Join Up. Frostbitten dzwonię do nich nie bez powodu, ale dlatego, że po prostu nie odpowiadali na żadne pytania i prośby.



Nie podobała mi się postawa konsultanta.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Nie podobała mi się postawa konsultanta. Zarezerwowałem bilet z datą wyjazdu za 3 tygodnie. Kierownik formularza wycieczki odmówił odpowiedzi na moje pytania i telefony dotyczące wycieczki, wyjazdu, hotelu, sytuacji w kraju, powołując się na problemy osobiste. Powstaje pytanie, dlaczego klient, delikatnie mówiąc, dużo pieniędzy, ma pozostać w ciemności i nie może uzyskać informacji, których potrzebuje? A z problemami musisz zostać w domu, a nie pracować z ludźmi.



Firma jest dobra, będziemy stałymi klientami.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry wszystkim! Postanowiliśmy odpocząć z ojcem chrzestnym, wybraliśmy firmę z nazwą w naszej okolicy. Dziewczyna wysłuchała nas uważnie i złapała dokładnie to, czego chcieliśmy - bo nasze wakacje okazały się po prostu cudowne. Byliśmy tydzień w Bodrum, hotelu Peda Gumbet 3* i hotel jest bardzo dobry.



Nie wysyłaj dzieci na plażę Delta!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

W JAKI SPOSÓB MOŻNA WYSŁAĆ DO TEGO DZIECI??? Obóz jest nędzny, 2*, jedzenie okropne. Rano jedzą to, co zostało z wieczora. Telefony naszych dzieci zostały skradzione. Dzieci nie mogły rozwiązać problemu na miejscu. Poprosiliśmy o pomoc dyrektora biura podróży - poza wyrzutami i chamstwem nie otrzymaliśmy nic w zamian.



mój sen

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Każdy z nas marzy inaczej. Ktoś po przeczytaniu książki, ktoś po obejrzeniu filmu, ktoś po historii przyjaciela. Pojawił się w momencie, gdy zobaczyłem fotografię posągów moai. Moim marzeniem przez chwilę była wycieczka na Wyspę Wielkanocną. Oczywiście, jak z każdym snem, moje wymagało trochę zasobów.



dobra obsługa

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Usłyszeli na robocie, postanowili zadać pytania, zadzwonili, udzielili pełnych informacji i zaprosili mnie do biura, polecili normalną opcję i podeszli pod względem ceny i terminów oraz komfortu. Dziewczyny robota na 4 z plusem przy okazji plus za dzwonienie po przyjeździe i pytaniu jak i co lub jak reszta. W przyszłym roku na pewno zjemy z nich, jeśli ceny są normalne.



Doskonale

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Trasa w tej firmie została kupiona przez przypadek z powodu bankructwa firmy Iltur. Biuro podróży, za pośrednictwem którego wykupiliśmy wycieczkę do Bułgarii do Słonecznego Brzegu, zaproponowało nam alternatywną wycieczkę przez NewsTravel. Wielokrotnie podróżowaliśmy z różnymi operatorami, ale wydaje mi się, że ta podróż była najbardziej udana pod względem wygody autobusu i towarzyszącego Denisowi oraz organizacji transferu na miejscu.



Doskonały organizator wycieczek

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Dzień dobry! To nie pierwszy raz, kiedy podróżuję z tą firmą. W biurze - sympatyczni menedżerowie, od razu wszystko szczegółowo wyjaśniają. W drodze zawsze są doświadczeni kierowcy, w autobusie działa klimatyzacja, są postoje. Hotele są zawsze czyste i wygodne. Jedzenie też jest dobre.



Wszystko poszło na najwyższym poziomie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękujemy za wspaniałe wakacje na Majorce! Hotel super (dobre 3 Bahia Pinero...), jedzenie dla trio - normalne, plaża, morze, przyroda - wszystko jest bardzo piękne. Organizacja wakacji jest znakomita! Wizy, loty, transfery, zakwaterowanie - wszystko na czas i bez opóźnień. Jestem bardzo zadowolony! Dzięki jeszcze raz!.



880 881 882 883 884 885 886