OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Współpracowaliśmy z agencją kompasów Winnica przez 14 lat, podróżowaliśmy z nich zarówno do Turcji, jak i do Egiptu. tym razem zwróciliśmy się do nich z prośbą o wybranie komfortowego i przytulnego urlopu w Czarnogórze.- z 3 rekomendowanych przez nich opcji - kierownik INNA Karmazina poleciła nam Villa Bozo, powiedziała, że nie potrzebujesz jedzenia, skoro są tam kawalerki i że jest to przytulny hotel na wypoczynek twojej rodziny!!! po przyjeździe do apartamentu zaskoczył nas chamski stosunek gospodyni willi do nas - przyjechaliśmy o 8-9 rano, powiedziała nam, że wasze pokoje są nadal zajęte! zostaw swoje rzeczy i idź na spacer do godziny 12 (nie ma gdzie się przebrać). →
Cześć! Dzięki zespołowi „Chodź z nami”. Bardzo troskliwy i uprzejmy personel. Pracowały z nami bliźniaczki Kolisnichenko Lena i Ola. Ponieważ po raz pierwszy byliśmy na wycieczce autokarowej, bardzo się martwiliśmy - aby dokumenty wizowe były prawidłowo złożone, aby wycieczki podobały się, aby to, co było napisane w programie wycieczki, odpowiadało rzeczywistości itp. →
To nie pierwszy raz, kiedy podróżujemy z Sakumami. I na pewno nie ostatni W zeszłym roku pojechaliśmy do Grecji. Wciąż planujemy wyjazd do Chorwacji. Wyjątkowa trasa po Szwajcarii jest bardzo udana. Ciekawy program, dobrzy przewodnicy na trasie, odległe hotele. Nie ma prawie żadnych wad. A jeśli są, to są tak skromne, że nie warto tego podkreślać. →
Dobrzy specjaliści, polecili naprawdę dobry hotel i niedrogi. Dał Jack Daniels w prezencie, kiedy zobaczyli, że kupuję wycieczkę na moje urodziny. Mile zaskoczony. Pozytywny menedżer. →
Chcę opowiedzieć o firmie turystycznej „Yasna Tour”, którą znalazłam w instytucie w momencie, gdy potrzebowałam pilnej i wykwalifikowanej pomocy w rozwiązaniu problemu wyjazdu z kraju :) i oficjalnie deklaruję: „Jestem bardzo mam szczęście, że teraz znam tych facetów!” Pracownicy wycieczki →
Witam. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę musiał napisać negatywną recenzję, ale chyba nie da się inaczej nauczyć wieśniaków. Moja żona i ja pojechaliśmy dowiedzieć się o dostępnych wycieczkach na sierpień tego roku… Ogólnie wszystko zaczęło się od tego, że niezrównoważona ciotka „znacznie ponad 50” zaczęła sobie pozwalać na wypowiedzi skierowane do mnie w stylu: „Błędne pytanie " zaczął mi odpowiadać szczerze i lekceważąco. →
Biuro podróży zostało polecone przez znajomych.Wybierając wycieczki, kierownik firmy nie szuka własnej korzyści, oferując droższe wycieczki, ale naprawdę słucha życzeń i możliwości finansowych rodziny. Wszystko nam się podobało, nie będziemy szukać innego biura podróży. →
wybrałem to biuro podróży według recenzji w Internecie. Ogólnie podobała mi się praca dziewczyny, która nam służyła ... wszystko dobrze wyjaśniła ... ale nas o czymś źle poinformowała ... na przykład powiedziała, że telefony w recepcji są bezpłatne w Bułgarii, a oni odwrócili się do zapłaty . →
Zarezerwowałem wycieczkę Charków - Arabatskaya Strelka - Charków na 7 dni. Po doniesieniach w mediach, że nie jest tam spokojnie, skontaktowałem się z kierownikiem. Zaczęli mi grozić, że zostanie zwróconych tylko 50%, choć obiecali, że w takich przypadkach będzie zwrot 100%. Powiedzieli, że pomyśl. →
Wybraliśmy tę firmę w internecie przez przypadek i nie pomyliliśmy się, teraz będziemy podróżować tylko z tym biurem podróży. Menedżerom bardzo trudno było znaleźć dla nas wycieczkę do Gruzji, ale się udało, dzięki czemu wielu dzięki nim pracują do późnych godzin wieczornych, więc dla turystów z przedmieść jest to świetna opcja. →