OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Podróżuję z MIA TRAVEL od dawna: Czechy, Anglia, Szwajcaria, Izrael, Włochy to tylko krótka lista tras. Wielu moich znajomych dołączyło do grona stałych klientów. o przyciąga? Odpowiedzialność, życzliwość, profesjonalizm, problemy, które czasem pojawiały się podczas podróży, rozwiązywane szybko i sprawnie. →
Kupując bilet zaznaczyliśmy, że nowożeńcy, licząc na jakąś niespodziankę :-) i tak było !!! Przyjechaliśmy, usadowiliśmy się, weszliśmy do pokoju, a tam ... dwa pojedyncze łóżka ... Po debatach i perswazjach dostaliśmy jeszcze pokój z podwójnym łóżkiem . →
Po raz drugi zwróciliśmy się do „Christopher Tours” do Romana Prosyannika i znowu pomyślnie!))) Ostatnim razem ja i mój mąż, a potem nasi przyjaciele polecieliśmy na wycieczkę do Wielkiej Brytanii, byliśmy bardzo zadowoleni, a teraz to dzięki pracy Romana będziemy mogli odwiedzić Stany Zjednoczone, odkąd dostaliśmy wizę za pierwszym razem i nawet dłużej niż się spodziewaliśmy! Zespół „Christopher Tours” to profesjonaliści z dużej litery, wszystko jest kompetentne, przemyślane, zorganizowane. →
Na początek nigdy nie aplikowałam do takich centrów wizowych, zawsze jeździłam na zorganizowane wycieczki, a wiza była tam już zawarta. Ostatnio w pracy zaproponowali wyjazd na wycieczkę do Europy i jak zawsze oferowali 3 dni przed samym wyjazdem, naprawdę nie chciałem odmówić takiej oferty i zacząłem szukać jak mogę dostać wiza szybciej, bo zrozumiałam, że jeśli sama pójdę do konsulatu – zajmie to przynajmniej tydzień czasu, a na pewno nie miałabym czasu na odebranie paczki dokumentów. →
Jestem turystą z doświadczeniem latam co najmniej 4-5 razy. Zawsze rezerwowałem wycieczki w Turtesse i Tui, w czerwcu wybrałem wycieczkę z agencji, niestety nie wiedząc, u którego touroperatora zamówię :-( i tak się zaczęło ... NIE było koordynacji między touroperatorem a podróżą Jednocześnie NewsTravel uznał, że przekazując informacje do biura podróży, zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za dalszy rozwój wydarzeń. →
Od kilku lat korzystamy z usług biura podróży MIA Travel. I nigdy tego nie żałowali. Dzięki pracownikom firmy przyjrzeliśmy się połowie Europy) Nigdy nie było rozczarowania. Dziewczyny nie są zbyt leniwe, aby umawiać się na indywidualne wycieczki samochodem. W tym roku polecieliśmy do Grecji kontynentalnej, na Peloponez. →
09.07.2014 do 13.07.2014 Podróżowałem z grupą po malowniczych Karpatach. Bardzo podobała mi się wycieczka, program był sprytny i ciekawy (bardzo dziękuję Andriyance), odwiedziłem wiele zamków, wodospadów, muzeów, oczywiście gór i nie pamiętam degustacji wina))))))). Przewodnik to ciekawy, doświadczony, mądry człowiek, dobrze żartował, opowiadał wiele legend, historii a także anegdot, udzielał mądrych rad, z tym człowiekiem było naprawdę bardzo ciekawie (dziękuję Tarasowi). →
Agencja została wybrana niską ceną wycieczki, po drodze pomogli szybko wystawić paszport, jestem bardzo zadowolona z wyniku, w przyszłości skorzystam z usług agencji. →
Kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do Czarnogóry, nie wiedzieliśmy nic o tym kraju. Opowiedzieli nam wszystko szczegółowo, reszta wyszła super! Biuro podróży jest znakomite, znaleźliśmy je w Internecie i nie pomyliliśmy się, chcemy kontynuować współpracę. Specjalne podziękowania dla Anny pomogła we wszystkich subtelnościach i niuansach podróży. →
Podróżuję z Minami Group od kilku lat, a w przyszłości zamierzam udać się do tej firmy turystycznej. Wspaniała gospodyni Alla i urocza asystentka Natalia są zawsze gotowe, aby pomóc Ci wejść w bajkę, którą wymyśliłeś. I wiedzą, jak te bajki przełożyć na rzeczywistość. →