OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Firma sprzedała nam bilet do Turcji. Po przyjeździe osiedlili się w innym hotelu, mówiąc, że to prezent. Nie chcemy nikomu tego rodzaju prezentu! Hotel, przepraszam za wyrażenie, GÓWNO!!! Minęły 3 dni, menedżer Arina napisała tylko oficjalne oświadczenie do touroperatora TUI! I to wszystko! Zadzwoniłem do TUI. →
chociaż odpoczywałem w wielu miejscach, ale to moja pierwsza recenzja na stronie, chcę powiedzieć: Gladiola Star jest po prostu super - uśmiechnięci ludzie, bajeczna lokalizacja, przed hotelem zielona aleja z drzewami i krzesłami, sam hotel jest piękny, z basenem, sam środkowy Peskov - dalej kasyno i wieża Eiffla-kawiarnia (jest taki żart w Sands=). →
organizacja jest kiepska, szefowa całego przedsięwzięcia została w domu, ale wysłała swoje dzieci, nie mogła przemyśleć ich dokumentalnego akompaniamentu, co opóźniło o kilka godzin wycieczkę na granicy. Po drodze było wiele minusów, a w samym Petersburgu… Jedyny plus to to, że kawę podawano za darmo w drodze, a towarzyszący jej lider to dobra dziewczyna. →
Operator wibracyjny TUI ze względu na to, że wygląda na poważnego operatora żydowskiego. Wybrałam hotel na oficjalnej stronie firmy, hotel w Budvie nazywa się Mare Apartments, na stronie ten hotel to "TUI poleca". Zdjęcie całkiem przyzwoitego hotelu, pokoje są nowiutkie, wszystko ok zgodnie ze zdjęciem. →
Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POMYŚL TEGO SAMEGO BŁĘDU!!!!! NIE WALCZ Z TĄ FIRMĄ!!!!!!!!!!!! TAM NAJBARDZIEJ STRASZNE WYCIECZKI SĄ DOSTARCZANE!!!!!!!! Mówią, że hotel ma 5 gwiazdek, ale w rzeczywistości? Okazuje się, że nie dochodzi nawet do 3 !!!!! Po przyjeździe z „cudownej wycieczki” mój mąż poszedł do nich, aby to rozgryźć, a ich „twarze” są jak cegły - nic nie wiemy i nie rozumiemy !!!! I TEN SZALONY JEST NAPISANY NA ICH STRONIE: „Życzymy miłego pobytu u nas! Postaw na rzetelność i profesjonalizm, jakość usług i rozsądne ceny. →
Powiem Ci, dlaczego to biuro podróży jest cudowne: 1. Pierwszy raz pojechałem w trasę, dali mi paszport, wizę, zniżkę na całą tę usługę i to wszystko w pracy. 2. Podczas wycieczki zdarzyła się nieprzewidziana okoliczność natury osobistej, która została rozwiązana z pomocą Yanochki. →
Niedawno wróciliśmy z trasy „Wyjątkowa Szwajcaria” (11.07-20.07 2014). Po raz pierwszy podróżowaliśmy z "Sakumami", wcześniej tylko z Artexem. Chcę powiedzieć, że teraz jesteśmy klientami Sakums. Organizacja wycieczki, przewodnicy najwyższej klasy, hotele, bus, dostępność wolnego czasu, dużo wrażeń – wszystko idealnie. →
Wakacje na Cyprze. Hotel 3* Papantonia (Pratoras). Nawet nie wiem od czego zacząć) Hotel jest dobry, czysty. Odbyliśmy wycieczkę ze śniadaniem i kolacją. Śniadanie jest zawsze takie samo, ale wybór jest spory: kilka rodzajów płatków śniadaniowych, musli, dżemy, jajecznica, jajecznica, kiełbaski, ser, twarożek, kiełbaski, fasola, tosty, bekon i wiele innych. →
Przyciągnął koszt wycieczki. Ta konkretna data była potrzebna. Od dawna marzę o Włoszech... Marzenia się spełniają!!! Dziękuję Gal-Cruise!!! Żadnych roszczeń. Kierowcy (Piotr i Iwan) to profesjonaliści, autobus super!!! Lider (Misha) - kocha swoją pracę, jest na swoim miejscu, opanowuje się, jest z nim wygodny i bardzo interesujący. →
Z usług firmy korzystam od ponad roku. wielkie dzięki personelowi Arriva, chłopaki zawsze stawiają się w sytuacji klienta, wybierają najdoskonalsze i najwygodniejsze opcje dla klienta, udzielają rabatów, aby mogli zainwestować w swój budżet. Organizacja pracy na wysokości, wszystko na czas i przejrzyście. →