OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wcześniej wybraliśmy się na wycieczkę krajoznawczą. Porіvnyati bez względu na wszystko, ale wycieczka po zachętach jest jeszcze lepsza. I zamki, parki, wały, wspaniałe miejsca. Były przyozdobione, roztashovani w pięknych miejscach. Woda w autobusie jest kwalifikowana. Droga była dla nas akceptowalna, bez żadnych incydentów. →
Zarezerwowałem wycieczkę 3 dni przed wyjazdem. Postanowiłem przeczytać recenzje przed wyjazdem i wpadłem w histerię. Poza tym leciałem sam, to było naprawdę przerażające, że mnie nie spotkają, nie przyjmą itp. Tak więc, drodzy turyści, bardzo wątpię, aby wszystkie negatywne recenzje były prawdziwe. →
Sama podróż z tym biurem podróży nie była zła, ale pod koniec wakacji czekało nas ogromne rozczarowanie. O wyznaczonej godzinie wyszliśmy z hotelu, aby poczekać na nasz transfer na lotnisko, ale samochód się spóźnił. Po 15 minutach zaczęliśmy dzwonić na całodobowy numer obsługi klienta, ale został on rozłączony. →
Naprawdę najlepsze biuro podróży, korzystam z ich usług już 3rd. Poziom jakości, szybkości i rzetelności informacji na bardzo wysokim poziomie (uwierz mi mam coś do porównania). Specjalne podziękowania dla Iriny za trzecie luksusowe wakacje. Na pewno jeszcze wrócę. →
Korzystaliśmy z usług tej firmy turystycznej cztery razy i nie mamy żadnych skarg. Komunikowano bezpośrednio z gospodynią, bardzo uczciwą i porządną osobą. Zawsze bez przesady mówi o prawdziwych warunkach życia. Polecany znajomym, byli zadowoleni. Na pewno skorzystamy z usług tej firmy, gdy tylko będzie to możliwe. →
Bardzo dziękujemy biuru podróży FIESTA-TOUR za wybranie dla nas superhotelu w super cenie! Dziękuję za uwagę, życzliwość i cierpliwość! Nasze wakacje były udane i były w 100% super, a może i więcej! Marmaris jest piękny, po prostu nie ma słów, aby opisać tę bajkę! Dziękuję!!!. →
Tego lata pojechaliśmy do Egiptu z firmą "Kristalina Tour". Byliśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji. Pracownicy firmy szybko pomogli wybrać najlepszą opcję, opisując zalety i wady każdej z nich. W rezultacie dostaliśmy to, czego chcieliśmy - komfortowy hotel za bardziej niż rozsądną cenę. →
1. Nadszedł newsletter. 2. To była fajna oferta. 3. Postanowiłem polecieć z nim 4. Spotkałem się z kawą herbacianą. 5. Zamówiliśmy samochód na lotnisko. 6. Dziękuję zadowolony. →
Świetna firma, z którą latam na wakacjach od mniej więcej siedmiu lat. Dzięki pracownikom Mansany, czyli Dźwiny, wszystkie nasze wycieczki morskie były bogate, zabawne, z miłymi znajomościami i wieloma miłymi wspomnieniami (od ceny za wycieczkę po jakość usług w hotelach). więc radzę wszystkim się z nimi skontaktować. →
Dzwoniąc do Atlantis doradzali znajomi, ponieważ sami już zgłosili się i byli zadowoleni z reszty. Zwykle nie piszę recenzji, ale dla Atlantis chcę powiedzieć, że jest to najbardziej bezpretensjonalna agencja, z której leciałem, nie ma skórzanych kanap i sekretarki, ale sposób, w jaki pracują z tobą, z jakim poświęceniem, opieką, cierpliwość - warto. →