OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Moja recenzja „chodź z nami” jest bardzo negatywna. Bilet kupiliśmy w Kijowie na ulicy. Żyliańska. Pojechaliśmy do Egiptu, Sharm El Sheikh, morze jest po prostu boskie. Wszystko inne było okropne, a przede wszystkim hotel. Biuro podróży w "chodź z nami" namalowało hotel jako mannę z nieba. Powiedziała, że minibusy na plażę z hotelu jeżdżą co pół godziny, że hotel generalnie boski, pełen all inclusive (który wzięliśmy za jej namową), 2 baseny itp. →
Od dawna chciałem spróbować, jak to jest pracować z gliną na kole garncarskim. „Ornament” właśnie zaoferował taką klasę mistrzowską. To był jeden z powodów wyboru firmy. Co do czasu, miejsca, mistrzowie bardzo szybko się zgodzili. Dosłownie w 15 minut! Samo wydarzenie poszło z hukiem – mistrz pracował tylko ze mną, poświęcił czas, uwagę, opowiedział i wyjaśnił wszystko w bardzo ciekawy sposób. →
Z usług biura podróży Mansana korzystam od ponad roku. Niezawodni, wygodni i co najważniejsze pracownicy firmy zawsze rozumieją czego chcę. Wybierz takie kraje, hotele i warunki wypoczynku, które są wygodne, dopasowane pod każdym względem. Moment komunikacji z klientami osób zaangażowanych w przygotowanie dokumentów. →
Recenzję powielam ze strony Accord, żeby nie było ochoty „posprzątać”… Lot 833, witam wszystkich! Chcę podzielić się wrażeniami z trasy na podstawie świeżych wspomnień. Z radością witam zmianę w polityce Accord, w związku z którą wyjazd grupy 20 osób stał się możliwy (2 lata temu groziłoby to zmianą trasy). →
Dziękuję Mansanie za dobry pobyt! Odpoczywałem z mężem na początku czerwca w Grecji w CAPSIS ETERNAL OASIS 5*. Nigdy wcześniej nie byliśmy w tym kraju, więc chcieliśmy nie tylko leżeć na plaży, ale także jeździć na wycieczki i po prostu pospacerować, poczuć klimat tego kraju. →
Chciałbym podziękować kierownikowi biura podróży Voyage de Lux, Elenie, za znakomitą pracę. Kupiliśmy vouchery dla nowożeńców na Koh Samui jako prezent ślubny. Zakupu dokonano przez Internet, ponieważ Nie mieszkamy w Charkowie. Otrzymaliśmy wysokiej jakości usługi, począwszy od wyboru hotelu, doboru dogodnego lotu, wycieczek, indywidualnych transferów i korzystnej ceny. →
Lecieliśmy przez Orbit.Zarezerwowaliśmy wycieczkę dla 3 osób.Willa i lot.Dotarliśmy na miejsce i zamieszkaliśmy w złej willi, a nawet gorzej.Próbowaliśmy wszystko rozwiązać z przewodnikiem, potem skontaktowała się z gospodarzem , powiedzieli, że nie ma miejsc, ale podobno jeszcze zarezerwowaliśmy w Kijowie. →
Ta firma turystyczna zapewnia wysokiej jakości usługi lotnicze. Menedżerowie firmy podchodzą do klienta odpowiedzialnie. Oferują najbardziej ekonomiczną i najbardziej akceptowalną opcję usług, aw przypadku nieprzewidzianych sytuacji pomagają je rozwiązać! W przyszłości będę pracować tylko z nimi!. →
Jeśli chodzi o Ciebie to od razu rozumiesz, że reszta będzie najlepsza.Tak było, Grecja, hotel i wszystko co było uzasadnione.Byliśmy zadowoleni.Bardzo dziękujemy! →
Świetna agencja! Znakomity i przyjazny personel! Zawodowiec! wiedz na jakim poziomie i gdzie potrzebujesz odpoczynku! Przyszedłem za radą znajomych i doradzę moim znajomym! Ogromne DZIĘKUJĘ dla reżysera Alevtinochki za jakość pracy i za to, że w każdej chwili możesz zwrócić się →