OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Pierwszy raz podróżowałam z biurem podróży Sakums i byłam mile zaskoczona. Bogaty program wycieczki, ale łatwo to odebrano. Ciekawy wybór miejsc do odwiedzenia i historycznych cudów natury. Niepowtarzalne widoki Szwajcarii, piękne wały, niesamowite Alpy pozostawiły niezapomniane wrażenie. →
Witam wszystkich) Jestem bardzo wdzięczna firmie Leia-Tour za wspaniałą podróż do Europy. Od dawna planuję wycieczkę krajoznawczą. Za radą znajomych zwróciłam się do firmy Leia-tour, z której jestem bardzo zadowolona) Szczególnie wdzięczna jestem managerom, którzy wybrali najlepszą opcję na wycieczkę z ciekawymi wycieczkami + tanio! Wiosną odwiedziła z przyjaciółmi Austrię, Czechy i Węgry. →
Mówi się, że „teatr zaczyna się od wieszaka”, a twarzą każdej firmy są jej menedżerowie! Jestem pracownikiem biura podróży i regularnie współpracuję z firmą TPG. Robiąc trasę, na odpowiedzialnego menedżera wybieram Tatianę Bortnik. Nie będę oceniać pracy firmy jako całości, ale praca Tatiany idealnie mi odpowiada! To bardzo odpowiedzialny i sumienny pracownik. →
Dziękuję kolorowej podróży za wspaniałe wakacje! Przez długi czas mój przyjaciel i ja wątpiliśmy, gdzie się udać, ale menedżer Giennadij (bardzo dziękuję) pomógł w wyborze i idealnie wybrał dla nas trasę! Wszystko było super, bardzo zakochaliśmy się →
A więc wakacje, moje długo wyczekiwane wakacje miały miejsce! Jak chcesz raz za razem zanurzyć się w Morzu Egejskim, delektuj się lokalnym jedzeniem w tawernach i poznaj kulturę Grecji. Dziękuję biuru podróży „Selena-tour” za zorganizowanie takiego urlopu! To wspaniali koledzy! Jazda autobusem była przyjemna i interesująca. →
Dobry organizator wycieczek. Najpierw podróżowali z nimi, ale stracili satysfakcję. Lecieliśmy-przybyliśmy za godzinę, hotel był taki sam jak kierownik. To była jedna z najlepszych piątk, w których miałam okazję odwiedzić. Ważne jest, aby była jednocześnie szarmancka i dyskretna. →
Nasi rodzice zafundowali nam romantyczną wycieczkę do Egiptu na wesele. Znaleźliśmy bilet przez internet, pojechaliśmy do tego biura podróży, załatwiliśmy wszystko, wszystko nam powiedzieli, nawet dziewczyna, która tam pracuje, też była w tym hotelu, pokazała zdjęcia. byłam bardzo zadowolona!) ALE!!!!!!!!!!!!! Bilet mieliśmy od 31. →
Kierownik firmy jest bardzo pozytywnie nastawiony. Hot tour, który był pierwotnie planowany, nie został potwierdzony przez hotel, ale dziewczyna z firmy szybko naprawiła sytuację i odebrała dla nas kolejny gorący pakiet w tej samej cenie, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. To już drugi raz, kiedy kupiliśmy od nich wycieczkę. →
Wycieczka autokarowa - "Azure Intrigue" 02.08 - 09.08.2014 Dobry wybór obiektów turystycznych, planowane wycieczki, zakwaterowanie w hotelu, transfery, odpoczynek. Specjalne podziękowania dla przewodnika – Alijewa Dmitrija, za dobrze zaplanowaną racjonalną pracę, która bardzo pomogła w przyswajaniu nowych informacji i odprężeniu. →
Jestem wdzięczna biuru podróży „Big Walk” za wspaniałą wycieczkę po Europie. Trasa nazywała się „Francuski Caprice”, wycieczka trwała od 26.07.14 do 3.07.14. Podróżujemy z „Big Walk” od ponad roku i zawsze jesteśmy zadowoleni z obsługi, pracy pracowników agencji oraz dbałości o każdego klienta. →