OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
1. Nieprawidłowo wykonana paczka dokumentów, która doprowadziła do odmowy wydania wizy (ze wskazaniem nieprawidłowo wykonanych dokumentów) 2. Łączny okres od dnia zapłaty za usługę do otrzymania paszportu z odmową wynosi 1,5 miesiąca 3. Odmowa menedżerów udziału w rozwiązaniu problemu lub zwrot płatności. →
Zrozumienie, responsywność, spotkanie, niczego nie narzucanie. Hotel polecił dobry. →
Ja i moi przyjaciele nigdy nie byliśmy poza kordonem. Nasza pierwsza trasa po Europie zaprowadziła nas do Pragi. Przeglądając anonimowe strony turystyczne, sprawdziłem swój wybór w touroperatorze „Aliyevi”. Kupowano wina po akceptowanych cenach i małym zestawie wycieczek, w których uwzględniono Czechy. →
Kupiłem wycieczkę last minute w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - wszyscy byli na czas, wiza została wydana w 2 dni, wszystko było szczegółowo opowiedziane, opisane, przyjemne wrażenia. →
Mieliśmy mało czasu na samodzielne wybranie trasy. Dlatego wygodnie było, że kierownik agencji przesłał nam zdjęcia i charakterystykę hoteli, z którymi się kontaktowaliśmy, a my wybraliśmy już w domu. Do agencji trafiliśmy przypadkiem, po prostu weszliśmy - mają biuro w centrum miasta. →
Kupiliśmy wycieczkę od Eleny, pani Slavutich. Na początku leżeli miękko, wszyscy się uśmiechali, Elena doradzała przyjaciółka. Po pierwsze wycieczka została wykupiona z miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ Elena powiedziała, że bliżej daty wyjazdu będzie drożej (pojechaliśmy pierwszy raz). →
Kupiliśmy wycieczkę, wakacje w Turcji, Side, Sueno Hotel. Przedstawiciele Tez-tour w hotelu "wciągnęli", nie można tego inaczej powiedzieć, wycieczka VIP po starożytnym Side. "VIP" wylądował w kiepsko klimatyzowanym minibusie, zabrali też sklep jubilerski....to jest "VIP"...horror. Przedstawiciele operatora z przyjemnością zabrali pieniądze, ale na odpowiedź w sprawie reklamacji czekaliśmy już trzeci dzień. →
Witam wszystkich, którzy czytają mój komentarz! Teraz bez zbytniego lenistwa opiszę jaki stosunek ma firma "Delta Travel" do tych, którzy chcą wyjechać z tym oszustwem na wakacje!!! I tak pojechałam w trasę po Europie od 20 czerwca do 26 czerwca 2014 (Rendezvous ze smakiem czekolady). Wymienię tylko główne punkty negatywne: 1. →
Skorzystaliśmy z usług organizatora wycieczek Ethnotour, a mianowicie zamówiliśmy wycieczkę „Zakarpacka bajka: kadzie, zamki i wino. NOWOŚĆ!” od 08.07.14 do 08.11.14 (http://www.etnotur.com.ua/tourview_344.html). Nie mogę nie zauważyć pozytywnych aspektów wyjazdu: dobry autobus, bezpieczny transfer, dobry hotel, dwa pyszne śniadania, uważna grupa towarzysząca, ciekawy przewodnik, niezwykła kąpiel w kadziach, postoje po 2-3 godzinach. →
Drugi rok z rzędu podróżujemy z przyjaciółmi do Egiptu z BrightLife. W tym roku odpoczywaliśmy od 15 do 25 czerwca w Hurghadzie w Premium Grand Horizon Resort 4*. Bardzo miła dziewczyna Anastasia pomogła nam znaleźć wycieczkę, która odpowiadałaby nam na wszystkie nasze prośby. Pomimo tego, że nie jesteśmy z Kijowa, nie przeszkodziło to w wyborze trasy. →