OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Podziękowania dla cierpliwego i odpowiedzialnego pracownika News Travel. Zadanie nie było łatwe. Poszukuje: -c WSZYSCY (czterech z nas, wszyscy leniwi); -plaża - mniej ludzi, więcej cienia, piasku; -duży basen; -dobre jedzenie (recenzowano wiele recenzji); - ilość pokoi w hotelu 500-700 (aby się nie nudzić, ale też bez fanatyzmu); - Możliwość niezależnych wycieczek; -mniej lub bardziej zaciszny hotel (dla mnie i dla męża), niedaleko imprez młodzieżowych (dla dzieci - 15, 23 lata). →
W tym roku kupiłem trasę „Relaks na Zakarpaciu”. Warunki hotelowe są dobre. Dobrze przemyślana trasa. Ale eskorta wcale nie jest jasne, co tam robiła, nic nie wyjaśniła, jedyne, co zebrała, to pieniądze na bilety wstępu. Moja prośba do organizatorów to wysyłanie na wycieczki normalnych, odpowiedzialnych ludzi. →
Witam wszystkich, chcę zostawić swoją opinię na temat pracy INSKY Tour Company i niesamowitej menedżerki Aleny Sitnikowej. Alyonochka zawsze we wszystkim podpowie i pomoże, bardzo kompetentny, reagujący menedżer i po prostu dobra osoba :) My, podobnie jak wszyscy nieprofesjonalni turyści, mamy wiele pytań dotyczących nadchodzącej trasy: jak będzie zorganizowana i jakie pytania może się tam zmierzyć i tak , Alena konsultowała się z nami w najdrobniejszych szczegółach i przygotowała nas do wyjazdu jak jej dzieci :) , w trosce o komfort naszych wakacji dziękujemy za taką postawę! Jeśli nie wiesz, gdzie lepiej byłoby dla Ciebie pojechać - skontaktuj się z Firmą INSKY - menedżerowie z pewnością wybiorą trasę, która Ci odpowiada! Odbyliśmy dwie wycieczki i były one jasno wybrane - zarówno pod względem finansowym, jak i wrażeń byliśmy bardzo zadowoleni. →
Trasa „Opowieść o Wschodzie” została odwołana z powodu braku rekrutacji grupy. Odmówiła alternatyw i poprosiła o zwrot pieniędzy. Ze zwrotem środków - jest osobna historia. Ciągle zajęta księgowość, pytanie o dokładną datę - stała odpowiedź w najbliższej przyszłości. →
Dzień dobry. Po wydarzeniach, które wydarzyły się w 2011 roku po moim ślubie (z podróży poślubnej), już nigdy nie skontaktuję się z Accord Tour i nie doradzę innym. Mój mąż i ja wybraliśmy wycieczkę poślubną „Marzę o tym… Amsterdam! Bruksela! Paryż!”. →
Kiedy pierwszy raz wyjechałam za granicę, zdecydowałam się wybrać właśnie to biuro podróży, bo. Mój przyjaciel używał ich kilka razy i był zadowolony. Wybraliśmy świetną wycieczkę autobusową od grup podróżniczych NBC „Bohemian Rhapsody”! Bardzo skrupulatnie zbierają dokumenty, więc wszystko jest z nimi w porządku. →
Wszystkim z głębi serca doradzam - nigdy nie korzystaj z usług Aerotravel. Organizacja jest najstraszniejsza ze wszystkich jakie kiedykolwiek spotkałam!!!Strasznie nieplanowana trasa, przeciętny lider grupy i oszczędność na turystach w postaci autobusu piętrowego z ponad 70 turystami, przez co wycieczka się przeciągnęła o 10 godzin więcej!!!!!!Absolutnie cały autobus był w szoku. →
Początkowo martwiłem się, że operator nie jest mi znajomy, ale martwiłem się też falą bankructw. Ale operator był niezawodny. Wszystko było na czas, autobusy, kierowcy, eskorta, przyjechali na minutę. Podobnie UIA (ich statut) działał dobrze. Więc wakacje zakończyły się sukcesem. →
Bardzo uważne podejście do klientów. Wspólnie opracowaliśmy kilka opcji, znaleźliśmy najlepszą ze zniżką. Już w trakcie wyjazdu starali się nam pomóc w zakwaterowaniu we Lwowie. I to na tle szczerej obojętności wśród konkurentów, do której najpierw udaliśmy się zgodnie ze „starą pamięcią”. →
Kupiliśmy wycieczkę od "JOIN UP!", gospodarza "Le Grand Travel Elements" na 7 dni. Przed zameldowaniem się w hotelu wszystko poszło dobrze, spotkałem się, odprowadzono do hotelu. Jednak. . . przewodnik nie zabrał nas do hotelu, życzył miłego pobytu i szybko wyszedł. To mnie nie zaalarmowało, ponieważ nic złego nam się nie stało przed tą podróżą (podróżowaliśmy z innymi operatorami). →