OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Kupiłem wczesną rezerwację wycieczki na miesiąc miodowy w Tunezji. Wycieczka kupiona w lutym. Wycieczka odbędzie się we wrześniu. Miesiąc miodowy jeszcze się nie odbył, a nerwy są już na granicy. Na dziś 3 RAZY!!! zmieniono dzień wyjazdu i ilość dni odpoczynku !!!! Jak to jest nazywane? Początkowo było 10 nocy z wyjazdem 16 września. →
„Kompas” został wybrany na podstawie licznych rekomendacji od przyjaciół i krewnych. Praca kierownika jest nie do pochwały! Z wyjazdu dostaliśmy wszystko, czego oczekiwaliśmy. Żadnych niezgodności, nieporozumień i nakładek. A ponieważ podróżowaliśmy z małym dzieckiem, było to szczególnie ważne. →
To biuro podróży zostało polecone przez znajomych, którzy często wypoczywają jako firma rzetelna i odpowiedzialna. To był mój pierwszy pobyt za granicą z mężem. I nie chciałem się rozczarować. Bardzo dziękujemy Tez Tour za wspaniałe, niezapomniane, wyjątkowe wakacje. →
Dostanie się z Mikołajowa do Kapat i Zakarpacia i posiadanie czasu na zapoznanie się z ich urodą w ciągu kilku dni jest bardzo trudne dla turysty bez samochodu osobowego, dlatego zorganizowanie pięciodniowej wycieczki w Karpaty z wyjazdem z Mikołajowa to świetna okazja za ekspresową znajomość z Ukrainą Zachodnią. →
Bardzo szybko znaleziono optymalną trasę lotu. Wszystkie zapytania, zarówno telefoniczne, jak i e-mailowe, są w 100% obsługiwane. A najlepsze jest to, że znajdą dla Ciebie taką opcję jak Ty, a Twoja prośba jest najpilniejsza! Dzięki Swietłanie! Super agent! →
Chodź z nami - to dokładnie te dziewczyny, do których chcesz wracać raz za razem. Przyjazny, życzliwy, towarzyski, było wiele różnych propozycji dojazdu, punktualnego i odpowiedzialnego. Dlatego nasza podróż była, jak mówią, bezproblemowa. Dziękuję Ci! →
Zabrali dużo pieniędzy i nie kupili biletów ani hotelu. Nie dali pieniędzy, po prostu je ukradli. Zeznanie na policję do niczego nie doprowadziło, nasza policja nas chroni. Złodzieje i oszuści →
Pojechałem z nich do Bułgarii na początku sierpnia tego roku. Z reszty było najwięcej pozytywnych wrażeń! Dzięki dobrej i sprawnej pracy managerów Arriva w krótkim czasie udało mi się znaleźć idealną dla siebie opcję wycieczki i załatwić wszystkie formalności. →
Zwróciłem się do "Chodźmy z nami", mieszkam niedaleko Pobied i znalazłem ich biuro podróży. Moja rodzina i ja od dawna chcieliśmy wyjechać na wakacje, a teraz postanowiliśmy im zaufać. W biurze dziewczyna, Natalia, wszystko opowiedziała szczegółowo oprowadziła nas na wycieczkę. →
Od dawna wybieram w internecie i najlepsza oferta była właśnie tutaj. Ale Julia Rymareva, kierownik sprzedaży, zaskoczyła mnie, kiedy była w stanie zaoferować jeszcze lepiej, niż się spodziewałem. Kupiłem bilety szybko. I ostrzegała mnie, że trzeba mieć ze sobą oryginały metryk dzieci, a także jest bardzo miła w komunikacji i nie nachalna Dziękuję jej bardzo. →