OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Rodzinne wakacje w Pradze we wrześniu. Wielkie podziękowania dla Iriny za doskonały dobór trasy, która uwzględniła wszystkie nasze życzenia, wszystko było na najwyższym poziomie. Następnym razem na pewno pojedziemy na wakacje przez Waszą firmę!!! Dobra robota Irino, takich specjalistów byłoby więcej! :). →
Moja córka wyjechała do Anglii na 2 tygodnie. Program składał się z nauki języka angielskiego i poznawania kraju. Wyjazd jest cudowny, moja córka ma wiele wrażeń i aspiracji na przyszłość. Organizacja wyjazdu jest bardzo przejrzysta i zrozumiała. Alekom zajmował się otwieraniem wiz, ubezpieczeniami, transferami, podróżami lotniczymi, organizacją szkoleń i wycieczek. →
Straszna podróż. Pegasus to oszustwo dla turystów, zaczęło się od tego, że dostaliśmy autobus dla bezdomnych, w którym przez 4 godziny dusiliśmy się od smrodu moczu na prochach w Tabu. Potem było jeszcze fajniej. Koło się zapaliło i dzięki Bogu, że zmusiliśmy kierowcę do zatrzymania się i wszystko się udało. →
Zamówiliśmy wycieczkę do Pragi od 30.05 do 14.06.14 przez biuro podróży Alijewa. Znalezione w internecie na podstawie recenzji. Wcześniej podróżowaliśmy z innymi operatorami - ale Alijewowie są najlepsi! Wszystko zostało zrobione szybko i sprawnie! Podobał mi się Best Western Hotel Pav, wycieczki, transfer - wszystko jest w porządku! Jedyną rzeczą było to, że nie od razu znaleźli go na lotnisku - ale wszystko skończyło się dobrze! ALIEV, dziękuję za resztę! Na pewno wrócimy na święta!. →
Podczas obiecanej wycieczki „Ty, ja i Paryż”, która miała trwać 6 dni, było ich tylko 5. Stało się to z powodu problemów touroperatora przy otwieraniu wizy. Grupa około 50 osób, tylko połowa pojechała na wycieczkę, reszta została pozbawiona oczekiwania na wizy we Lwowie. Umocnienie nas do hotelu (bez ogrzewania, ciepłej wody i śniadania - choć zgodnie z programem wycieczki musieliśmy spędzić noc w hotelu w Polsce, który miał 3 gwiazdki i śniadanie). →
Dzięki temu biuru podróży w Karpatach wypoczęliśmy bardzo dobrze. Trasa odbyła się na Zakarpaciu, z. Polana. To było 50% taniej. Oczywiście spodziewałem się, że skoro taka cena, to warunki będą odpowiednie. Właściwie wszystko było super. Hotel jest dobry, czysty i wygodny. →
23.08.14 wróciłem z wycieczki do Pragi z zaskakującymi cenami na dodatkowe wycieczki. Ani kijowskie biuro, ani sam przewodnik Igor nie potrafili nam wyjaśnić, dlaczego np. wycieczka do jaskiń Morawskiego Krasu, która kosztuje mniej niż 10 euro (jeśli sami weszliśmy i kupiliśmy bilet z przewodnikiem) kosztowała nas 25 euro i np. →
Minął ponad rok od powrotu do domu z trasy Magnificent Spain. Nie od razu pisałam, żeby nie przeklinać. Ale chcę zauważyć, że jest to najgorsza podróż ze wszystkich, a moja żona i ja prawie zabrakło nam paszportów. Trasa nazywała się „Wspaniała Hiszpania” (27.04. →
Po przybyciu do hotelu od razu zdaliśmy sobie sprawę, że zostaliśmy oszukani. Hotel był okropny, zamiast 4*, zamieszkał w 2*. był wieczór i nie było tam przedstawicieli firmy. Rano przewodnik powiedział, że hotel ma wykupiony certyfikat na 4* i nie przeprowadzą się. I rozwiąż wszystkie problemy na Ukrainie. →
Pierwszy raz pojechałem z Sakums i rzeczywiście z trasą, więc oczywiście fajnie, gdy wszystko zostało z góry przemyślane, zaplanowane i uzgodnione ze wszystkimi) I uważam, że szczególnie ważne jest odnotowanie tego szybkiego rozwiązania pojawiających się problemów i niespójności , bez której jakakolwiek dłuższa podróż, np. →