OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Wycieczka poszła jak w zegarku!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży wybrało ze względu na recenzje na tej samej stronie. To prawda, na początku zaniepokoiła mnie ocena 10 na 10, ale jak się okazało, chłopaki naprawdę dobrze pracują! Przybył do biura o 16:00. Ponieważ szukając wycieczki „naostrzyłem się” do biletu last minute, znaleźli mi nawet bilet last minute - wyjazd jutro o 6 rano! Z dokumentami poradziliśmy sobie w godzinę (bardzo mi się podobało, że nie musiałem zostawiać paszportu zagranicznego, a później spotykać się osobno z przedstawicielem firmy na lotnisku).



Dobra niezawodna firma turystyczna

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Z usług tej firmy korzystamy kilka razy w roku już od pięciu lat. W tym roku odwiedziliśmy Niemcy, Szwajcarię, Chorwację, Węgry, aw październiku jedziemy do Polski. Każda podróż (znamy już czterech przewodników) to wygoda, przejrzystość, niezawodność. Zawiałow.



Dobra firma turystyczna, robią to, co mówią.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Podziękowania dla Natalii Wasilijewnej za dobrze spędzone wakacje w Egipcie w Sunrise Royal Makadi Resort 20-27.09.2014. Moja żona i ja byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, zwłaszcza z SEA (dla wszystkich gustów i grup wiekowych). Chodziłem po plażach 3 hoteli po prawej i lewej stronie, w porównaniu do plaży Sunrise Royal Makadi Resort - wszyscy "odpoczywają".



Dobra firma turystyczna, ciekawa wycieczka

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

W sierpniu wybraliśmy się z żoną w trasę „Sunny Beaches of Europe” z „Sakums”. Zacznę od złego. Droga z Kijowa do Chopu... pociągiem... To po prostu okropne. Sauna z komorą gazową w jednym. Ale to nie wina touroperatora, w jakim kraju są pociągi! Więcej o dobru. To była nasza pierwsza podróż autobusem.



Podziękowania dla biura podróży Wanda (wycieczka marzeń), Krivoy Rog

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Kemer - cóż, bardzo mi się podobało to miasto :) !! Czyste parki, piękne góry, zadbane plaże i czyste morze. Dla lubiących „chodzić na zakupy” – deptak z mnóstwem sklepów. Spacer plus zakupy. Umieściła się w hotelu Konar & Doruk 3*. Specjalne podziękowania dla biura podróży Wanda (wycieczka marzeń), Krivoy Rog, za pomoc w wyborze.



Przegląd wakacji w Egipcie z 27.08. do 03.09.2014

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Ja, Nina Sholomitskaya, dziękuję dyrektorowi firmy Tatyanie Leonidovnej i menedżerom Anastasii i Annie za odpowiednią dla mnie wycieczkę. Chciałbym w przyszłości korzystać z tej firmy i polecić ją innym. Proponuję obejrzeć filmik z wyjazdu: https://www.you tube.com/watch?v=UgtHyFoGa4Y&list=UUYPMOHHiJoG0ZjfwXN6ZBaw.



Wielkie podziękowania dla wszystkich pracowników Holiday Travel

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Rodzina Zawiałowów Wielkie podziękowania dla wszystkich pracowników Holiday Travel, wakacje przebiegły bardzo dobrze. Bardzo podobał nam się Cypr za jego życzliwość. Hotel So nice jest w pełni wyposażony. W pokoju jest wszystko, łącznie ze szczoteczką do zębów. Jest doskonały basen i siłownia, ręczniki plażowe.



Świetnie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Podziękowania dla biura podróży i jego managerów. Zwłaszcza Tatiana. Mężczyzna pilnuje swoich spraw. Współpraca z tą firmą to przyjemność. To jedyna firma, w której Mariupolowi udało się wykupić trasę z akordu. Spotkaliśmy się, odbyliśmy miłą rozmowę, doradziliśmy wycieczkę.



Świetne biuro podróży z osobistym akcentem

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Wszystkim radzę odwiedzić biuro podróży Sol Mix tour. Menedżerowie pracują z indywidualnym podejściem do każdego turysty. Potem poszedłem do ich biura, było dużo ludzi i postanowiłem poczekać, bo chciałem ich poprosić o promocyjną wycieczkę do Krakowa (widziałem to na ich oknie).



Dzięki za dobrze zorganizowaną wycieczkę.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzięki za dobrze zorganizowaną wycieczkę. Podobało nam się wszystko. Hotel w Pradze AXA 3 * jest dobrze położony, poszliśmy do centrum. Ogólnie hotel jest wygodny, zaprojektowany w nowoczesnym stylu miejskim i minimalistycznym. Młodym ludziom się to podoba, ale nie polecam go romantycznym parom.



850 851 852 853 854 855 856