OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Zmarnowany czas!!!!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Nie wierz w te zamówione pozytywne recenzje! Kote to STRASZNA FIRMA. Wybraliśmy się z nimi na majowe wakacje w tym roku w trasie „Daffodil Valley”. Na początek mój chłopak i ja dostaliśmy szyby w autobusie zamazane, uszkodzone, nic przez nie nie było widać, a podróż trwała 24 godziny, tj.



Nie korzystaj z tego biura podróży

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy! Trafiliśmy na trasę przypadkiem - jechaliśmy na kolejną trasę z inną firmą, ale grupa się nie zapełniła i zaproponowano nam zastępstwo na wycieczkę po Galicji. To najgorsza organizacja wycieczek, na jakiej kiedykolwiek byłem. Zamiast autobusu przewidziano minibus typu „minibus”.



Nie poważna firma

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Jechaliśmy na jednodniową wycieczkę (Buki + Aleksandria), koszt 159 UAH + bilety wstępu 45 UAH. Po przybyciu do metra Palace Ukraine (8.00) przewodnik, który musiał czekać, powiedział, że wycieczka została odwołana z powodu awarii autobusu. Dlatego musimy oddzwonić z biura podróży i zaproponować tę samą wycieczkę innego dnia lub zwrot pieniędzy.



Oszuści!!!!!!!!!! Cała rodzina!!!!!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

na wakacjach we wrześniu 2014 r. Skontaktowałem się z dziewczyną z tego biura sharashka o imieniu Anastasia Rogova, aby zarezerwować hotel. Kwota była dyskutowana, następnego dnia powiedziała, że ​​hotel rzekomo podniósł koszt o 180 dziennie. Zgadzamy się. (zarezerwowaliśmy trzy pokoje na raz).



Niezbyt firma turystyczna?

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Celem TUI jest jak największa sprzedaż wycieczek



Słowem - profesjonaliści

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zwróciłem się do biura podróży Santa Lucia (Troyeshchina, Miloslavskaya), ponieważ mieszkam w pobliżu. Gabinet ma bardzo piękne wnętrze, nietuzinkowe i gustowne. Zewnętrznie, nawiasem mówiąc, wszystko jest pięknie udekorowane. Na ścianie zauważyłem dużo dyplomów i certyfikatów, zdjęć z wyjazdów.



nie mów prawdy o hotelu - tylko po to, żeby "wssać"

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Kupujemy wycieczki do Europy, Egiptu i Turcji. Jedziemy po tej firmie dziesiątą drogą i opowiadamy znajomym o tej wyprawie.



Przyjemne biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wybrałam to biuro podróży z polecenia znajomych. Przyjemni i uważni menedżerowie. Mów prawdę przy wyborze hoteli. Planuję kontynuować podróżowanie z tą firmą na wakacjach!!!



Bardzo zła praca

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Paszport zamówiliśmy na początku marca. Obiecali, że paszport będzie gotowy na przełomie marca i kwietnia. Dzisiaj jest 30 kwietnia - nadal nie ma paszportu. Efekt - podróż poślubna zostaje przełożona o pół roku. Nie polecę nikomu tej firmy turystycznej! Straszna robota!!!



Bardzo dobra agencja

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

O firmie dowiedziałem się przypadkiem, zobaczyłem reklamę w Internecie, poszedłem do biura Zaporoża, byłem zaskoczony uwagą i profesjonalizmem kierownika wycieczki, opowiedziałem wszystko, odebrałem. Byłem bardzo zadowolony z wyjazdu. Często załatwiam też bilety lotnicze. Kierownicy lotów są świetni, reagują natychmiast.



814 815 816 817 818 819 820