OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Nie wierz w te zamówione pozytywne recenzje! Kote to STRASZNA FIRMA. Wybraliśmy się z nimi na majowe wakacje w tym roku w trasie „Daffodil Valley”. Na początek mój chłopak i ja dostaliśmy szyby w autobusie zamazane, uszkodzone, nic przez nie nie było widać, a podróż trwała 24 godziny, tj. →
Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy! Trafiliśmy na trasę przypadkiem - jechaliśmy na kolejną trasę z inną firmą, ale grupa się nie zapełniła i zaproponowano nam zastępstwo na wycieczkę po Galicji. To najgorsza organizacja wycieczek, na jakiej kiedykolwiek byłem. Zamiast autobusu przewidziano minibus typu „minibus”. →
Jechaliśmy na jednodniową wycieczkę (Buki + Aleksandria), koszt 159 UAH + bilety wstępu 45 UAH. Po przybyciu do metra Palace Ukraine (8.00) przewodnik, który musiał czekać, powiedział, że wycieczka została odwołana z powodu awarii autobusu. Dlatego musimy oddzwonić z biura podróży i zaproponować tę samą wycieczkę innego dnia lub zwrot pieniędzy. →
na wakacjach we wrześniu 2014 r. Skontaktowałem się z dziewczyną z tego biura sharashka o imieniu Anastasia Rogova, aby zarezerwować hotel. Kwota była dyskutowana, następnego dnia powiedziała, że hotel rzekomo podniósł koszt o 180 dziennie. Zgadzamy się. (zarezerwowaliśmy trzy pokoje na raz). →
Celem TUI jest jak największa sprzedaż wycieczek →
Zwróciłem się do biura podróży Santa Lucia (Troyeshchina, Miloslavskaya), ponieważ mieszkam w pobliżu. Gabinet ma bardzo piękne wnętrze, nietuzinkowe i gustowne. Zewnętrznie, nawiasem mówiąc, wszystko jest pięknie udekorowane. Na ścianie zauważyłem dużo dyplomów i certyfikatów, zdjęć z wyjazdów. →
Kupujemy wycieczki do Europy, Egiptu i Turcji. Jedziemy po tej firmie dziesiątą drogą i opowiadamy znajomym o tej wyprawie. →
Wybrałam to biuro podróży z polecenia znajomych. Przyjemni i uważni menedżerowie. Mów prawdę przy wyborze hoteli. Planuję kontynuować podróżowanie z tą firmą na wakacjach!!! →
Paszport zamówiliśmy na początku marca. Obiecali, że paszport będzie gotowy na przełomie marca i kwietnia. Dzisiaj jest 30 kwietnia - nadal nie ma paszportu. Efekt - podróż poślubna zostaje przełożona o pół roku. Nie polecę nikomu tej firmy turystycznej! Straszna robota!!! →
O firmie dowiedziałem się przypadkiem, zobaczyłem reklamę w Internecie, poszedłem do biura Zaporoża, byłem zaskoczony uwagą i profesjonalizmem kierownika wycieczki, opowiedziałem wszystko, odebrałem. Byłem bardzo zadowolony z wyjazdu. Często załatwiam też bilety lotnicze. Kierownicy lotów są świetni, reagują natychmiast. →