OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Właśnie wróciłem z wycieczki do Humania. Dwie nocne przeprawy, jeden dzień w Humaniu. Zabawa zaczęła się w Charkowie. Kupując miejsce, numer był jeden. A biuro powiedziało, że to jest twoje miejsce. No dobrze. Dzwoniąc i ostrzegając przed wyjazdem, nikt nie powiedział, że kolejność miejsc się zmieniła! Nie przesunięty, ale zmieniony. →
Znalazła je w Internecie w czasie 10. roku. Wycieczka nad morze, Azow. Kiriłowka. obietnica wygodnego autobusu jest kłamstwem. Jechaliśmy dwoma minibusami ala gazelle. Dokładnie. Nie ma gdzie postawić stopy. Plecy się nie odchylają. Dwie nocne zmiany. Noc w ciasnych kwaterach ze straszliwymi warunkami przejazdu. →
Kupiliśmy wycieczkę "Słowacja - brama do oazy". Chcieliśmy dobrze odpocząć w górach. Obiecali 3 gwiazdkowy hotel w górach. Mam 1-gwiazdkowy hostel w Popradzie. W „hotelu” było bardzo zimno i wilgotno, w recepcji nie było nikogo. Lider naszej grupy wyłączył telefon, tj. nie można było się z nikim skontaktować. →
1. Bardzo chciałem pojechać w Karpaty na majowe wakacje. 2. Przyroda w Zakonie jest bardzo piękna. 3. Ale organizacja wyjazdu to po prostu horror: - obiecali duży wygodny autobus, zapewnili wygodny autobus tylko dla niewymiarowych Chińczyków i się zepsuł, jechali z prędkością 40 km na godzinę, a odległość 400 km, padał deszcz i dach autobusu był przecieka. →
Wybrałam biuro podróży najbliżej mojego domu :) Niestety się przeprowadzili. Kupiłem wycieczkę do Egiptu, przyjechałem w sobotę, Bondaruk Svetlana, miła i zmartwiona dziewczyna, zaoferowała mi kilka opcji na moje prośby, kiedy zdecydowałem się i poszedłem do banku, aby zapłacić za wycieczkę, czekała, aż przyniosę z powrotem paragony (uwaga sobota) żebym nie odkładała od razu rezerwacji miejsc w samolocie. →
Wyjeżdżamy na wakacje z tą firmą nie po raz pierwszy. Tej wiosny odpoczywaliśmy w Hurghadzie w zatoce Makadi. Kierownik biura podróży potraktował wszystkie nasze wymagania i życzenia ze zrozumieniem i cierpliwością. Proponowane opcje dotyczyły dowolnego „koloru i smaku” i uwzględniały wszystkie nasze wymagania. →
złożyli wniosek o paszport w lutym, strona mówi, że przedstawiciel biura podróży spotka się ze mną w OVIR, nikt nie spotkał mnie w umówionym czasie, właśnie dzwonili z biura podróży i powiedzieli do którego biura się udać.. więc ja został sfotografowany w OVIR 27 marca, czas produkcji paszportów ma 21 dni. →
UWAGA!!! Unikaj tego biura! Biuro podróży jest nieodpowiedzialne wobec klientów. Zapłaciliśmy za wycieczkę w 2 tygodnie, dokonaliśmy (wielka głupota) 100% przedpłaty, warunkiem wyjazdu było to, że miejsca w autobusie nie będzie na samym końcu (ze względu na zły stan zdrowia zrozumieliśmy, że będzie bardzo trudno podróżować 12 godzin w tych miejscach) - kilka razy dzwonili i pytali, jakie będą miejsca, w odpowiedzi - dowiesz się o swoich miejscach podczas lądowania. →
Gruzja to niesamowity kraj, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak szybko się ostatnio rozwijał. Przyjechałem tam na wakacje w maju zeszłego roku, wybierając stolicę, Tbilisi, jako swoje miejsce wypoczynku. Wybrałem hotel oferowany przez biuro podróży TUI, tuż nad rzeką Kurą, a wieczorami spacerowałem tam, jakby wzdłuż nasypu w Kijowie - odpoczynek to odpoczynek, ale lekka nostalgia za moimi rodzinnymi miejscami pozostaje). →
To, co napisałem poniżej, zaskoczyło mnie, ponieważ skorzystałem z usług Green Tour i postanowiłem zgłosić swoje uwagi. Wielokrotnie jeździłem z rodziną z tą firmą w Zakopanem na Święta Bożego Narodzenia. Z oferowanej oferty staramy się wybierać budżetową opcję noclegu w prywatnych willach, gdzie oszczędzając pieniądze, otrzymujemy domową atmosferę i ciepło, a świąteczny obiad dopełnia wrażenia wakacji. →