OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

OSZUSTW

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Maxim jest niewystarczający! Na wszystkie pytania ma jedną odpowiedź: „Nie przeszkadzaj mi w pracy!” Wygląda na to, że przyszliśmy z ulicy i rozpraszaliśmy się pytaniami. Uważam, że jeśli ktoś bierze pieniądze za swoje usługi, to powinien przynajmniej wyjaśnić klientowi wszystko, o co jest pytany.



Dobre biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

We wrześniu ubiegłego roku moja rodzina i ja zdecydowaliśmy się na wakacje w Turcji. Rozważyliśmy wszystkie możliwe oferty i przypadkowo trafiliśmy na stronę internetową biura podróży Elang w Internecie. Szczerze mówiąc, kiedy zobaczyłem napis, że agencja daje rabat w wysokości 5-7% ceny wycieczki, nie do końca w to uwierzyłem.



Reklamacja przewodnika

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Dzień dobry! Postanowiłem odpocząć ze znajomymi w Grand Rotana Resort & Spa - Sharm El Sheikh. Mamy dużą firmę. Wielu przeszło przez touroperatora TEZ TOUR. Podróżowaliśmy już 4-5 razy wcześniej przez tego touroperatora do różnych hoteli (w tym tego) i wszystko nam odpowiadało (ceny, obsługa itp.



OSZUSTW

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zabrali pieniądze, nie złożyli jednego z paszportów do ambasady (podobno postanowili trochę zaoszczędzić), w efekcie odmówiono mężowi i dziecku, wszystkie pieniądze przywłaszczyły Marianna i Elena W uzasadnieniu odmowy wydania wizy z ambasady jest wyraźnie napisane, że hotel i bilety nie zostały opłacone.



Biuro podróży obiecało lepiej niż się okazało

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

1. Przy konsultacjach w Kijowie i wykupieniu wycieczki nie było opcji na pokoje w hotelu (zaoferowano 1 rodzaj pokoju, podobno jedyny w hotelu; w rzeczywistości za niewielką dopłatą (już po przyjeździe do hotelu). hotelu, były opcje o wiele wygodniejsze pod względem lokalizacji i wyglądu z pokoju). 2.



Dobre biuro podróży.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Wszystko zostało zrobione szybko i dobrze, uważne i przyjazne kierownictwo, łatwa i szybka rejestracja wycieczki, wszystkie życzenia zostały uwzględnione i spełnione. Bardzo zadowoleni z wakacji.



Firma Dishovenkaya oszczędza na wszystkich

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Autobus wszystko zepsuł! sama wycieczka to dobry pomysł, tym bardziej za normalną cenę, ale autobus jest blaszany!!!!! autobus wydaje się być 30-letnim Hoffmanem 9777 z maksymalnym lądowaniem 50 osób nie. nasi kulibini przerobili to tak, że chciwie wsadzić więcej do autobusu, 60 osób było kompletnie spakowanych, siedzenia przerobione jak w zwykłych miejskich minibusach (przypominam wycieczkę z 2 nocnymi przeprawami) jeśli jesteś w klasie 9 szkoły i waży maksymalnie 60 kg, to jest autobus dla Ciebie Następnie przewodnik wycieczek SASHA zabił swoją ignorancją i chamstwem, przybywszy do Sztokholmu, wszyscy przewodnicy czekali, a przewodnik z okrutnej przyszłości nie powiedział ani słowa, a na pytanie SASHY w którym miejscu ci ludzie, którzy nie idź na fakultatywne dokąd jechali, usłyszeli taką odpowiedź MI W SZTOKHOLMIE TU BYĆ (i gdzie tu) W TYM MIEJSCU JESZCZE WIZJA TAKSÓWKA NIE BĘDZIE NA NIKOGO CZEKAŁA (przypominam, że czekaliśmy na Saszę, podczas gdy ludzie wypełzali promu).



NIE FIRMA PODRÓŻY, OSZUST!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

A mi się to nie podobało! Nie biuro podróży, ale biuro sharashkin, oszustwo, bandyci !!! Zanim gdzieś pójdziesz, przeczytaj uważnie umowę! W takim przypadku nie zobaczysz swoich pieniędzy! W umowie wszystko jest napisane tylko dla nich, dla turysty - nic !!! Choroba turysty nie jest dla nich powodem do zwrotu



Bez problemu otworzyli mi dwie wizy Schengen

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Musiałem jechać do Francji, ale nie dostałem francuskiej wizy, ponieważ nie mam oficjalnej pracy. Chłopaki pomogli, otworzyli słowacką wizę, a potem jak się skończyła, grecką przez rok, z tą wizą jeździłem pół Europy. Na granicach nie ma problemów, wszystko jest w porządku.



nieodpowiedzialni, niekompetentni pracownicy, których głównym celem jest nic nierobienie

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

Zaplanowaliśmy wycieczkę z dziewczyną na 12.03 do Europy, skorzystaliśmy z usług Kote. W efekcie tylko ja dostałem wizę, bo pracownicy firmy, po wzięciu pieniędzy na zaświadczenie o zatrudnieniu dziewczyny, nawet nie trudzili się, żeby ostrzec, że telefon z ambasady jest możliwy, a jak i co odpowiedzieć na pytania przedstawiciela.



817 818 819 820 821 822 823