OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Nie lubię głośnych słów, więc tylko fakty, które mam nadzieję skłonią do zastanowienia się nad tym, czy skorzystać z tej firmy. 1) Powiedzieli, że zerwą multiwizę na co najmniej sześć miesięcy i jakie mają szczęście przez rok. Oczywiście w kontrakcie było napisane, że nie są za to odpowiedzialni, że to premia. →
Wrażenia z wyjazdu trudno opisać słowami. Program wycieczki jest doskonały, wybrane miejsca są doskonałe, autobus jest normalny, kierowcy są dobrzy. Jak zawsze jest jeden 1) Osiedlili się w hotelu z karaluchami, zimnym, brudnym, z telewizorami, ale bez pilotów) Śniadanie w hotelu to inna historia ... →
Witam, w nocy przyjechaliśmy z trasy „wycieczka relaksacyjna + dolina żonkila” i chcę zostawić swoją opinię. Cóż, nie bardzo podobała mi się cała jego organizacja. Najważniejsze, że ceny nie odpowiadają rzeczywistości (na stronie napisali jedno, potem rano Yana dała wydruki z innymi cenami, a oszczędzając przy wejściu podała inne ceny. →
8 maja wybraliśmy się z dziewczyną na wycieczkę Buki/Uman. Jechaliśmy małym mercedesem. Bardzo wygodny i dobry towarzysz podróży złapany. Oczywiście na naszych drogach – bardzo mocno się trzęsło, ale kierowca utrzymywał dobre tempo, co bardzo wygładziło wrażenie. Towarzyszył nam Aleksander. →
Zespół polikliniki Babaev dziękuje organizatorowi wycieczek Elenie za wysokie kwalifikacje i wykonywanie obowiązków, a także specjalne podziękowania dla przewodnika Natalii za dostępność, szczegółowe informacje o historii Ukrainy, a kierowcy Andreyowi dziękujemy za komfortową podróż bez problemów i nowoczesnego, wygodnego autobusu. →
Szczerze mówiąc, wybrałam wycieczkę z Kijowa "TUI Ukraine" wyłącznie ze względu na cenę wakacji w Bodrum :) Nie wiem, czy miałam szczęście, czy ta agencja turystyczna tak naprawdę traktuje wszystkich klientów. Najpierw o cenie. Mój syn i ja otrzymaliśmy 7 dni w hotelu Acacia, który znajduje się w pierwszej linii od plaży, z imponującą zniżką. →
Dziękujemy organizatorowi wycieczek Elenie, który zapewnił nam wycieczkę po Połtawie-Dikance. Specjalne podziękowania dla przewodnika Nataszy. Specjalne podziękowania dla kierowcy Andreya za jego łatwy, wesoły charakter i doskonały autobus →
Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tą firmą turystyczną w zeszłym roku, kiedy kupiliśmy bilet na podróż poślubną. Ceny tutaj są przyzwoite, jednak personel jest bardzo dobry, więc kiedy usłyszeli nasz cel podróży, zaoferowali kilka opcji gorących wycieczek i wycieczek krajoznawczych ze zniżką. →
Pierwszego maja polecieliśmy za pośrednictwem tej agencji do Egiptu. To nasza druga współpraca ze strukturą turystyczną, więc byliśmy pewni, że wszystko pójdzie dobrze. W wycieczce pomogła ta sama operatorka, co ostatnim razem, więc komunikacja była już znacznie łatwiejsza. Na szczęście do Egiptu nie jest potrzebna wiza, tylko oni wbijają pieczątkę na granicy, więc całą naszą uwagę skupiliśmy na wyborze hotelu i wygodzie tras wycieczkowych. →
Ludzie, przyjaciele planujący wakacje. Jeśli chcesz odpocząć, ta firma zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Nie ma organizacji, turyści są pozostawieni samym sobie, autobus przypomina minibusa, no cóż, bardzo zabity przez życie. Na którym, nawiasem mówiąc, bardzo trudno jest przejść 8 godzin. →