OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Trasa została kupiona od love-tur, ale według kierownictwa odsprzedali ją tylko z Fora-tour. Dlatego uważam za stosowne napisać szacunek do obu. Wrażenia z wyjazdu trudno opisać słowami. Program wycieczki jest doskonały, wybrane miejsca są doskonałe, autobus jest normalny, kierowcy są dobrzy. →
Profesjonalny manager, wszystko w istocie dostało wszystko, czego chcieli, a nawet więcej, ogólnie polecam wszystkim! →
1. Wszystko w hotelu jest bardzo zorganizowane. 2. Drogie wycieczki. 3. Okazują brak szacunku, gdy dowiadują się, że wycieczka nie została od nich kupiona. →
Negatywne wrażenia o firmie. Umów się na lot. Nie wymyślają podróży. A potem znaczenie tych agencji .... nie jest jasne. →
W dniu 28.04 wybraliśmy się na wycieczkę po Gruzji i dobre wrażenia pozostały tylko o kraju i jego kolorze, ale nie o przewodnikach i organizacji wycieczki jako całości. Niestety było więcej wad niż zalet. Wszystkie przystanki nie były wcześniej zaplanowane, podczas 36-godzinnej jazdy NIE otrzymano żadnych informacji o Gruzji (przynajmniej film o kraju i jego zabytkach), biorąc pod uwagę, że nie jest to ich pierwsza wycieczka jako przewodnicy. →
Wrócił z Humania. Organizacja wsiadania do autobusu była okropna. Ludzie siadali, jak im się podobało. Po pojawieniu się eskorty (Wera Nikołajewna) rozpoczęło się przeklinanie i spotykanie się z miejscami. Kierowcy krzyczeli, że mają prawo do miejsc w górnej części kabiny. →
Tak jak w poprzedniej recenzji, kupiliśmy wycieczkę Buki-Alexandria, wzięliśmy taksówkę za 80 UAH, dotarliśmy do Pałacu Ukrainy, staliśmy w deszczu przez 40 minut, autobus nadal nie istnieje.. w rezultacie podchodzi przewodnik i mówi „nie będzie wycieczki, autobus się zepsuł”.... wszystko rozumiem, ale czy naprawdę nie bierzesz pod uwagę takiej siły wyższej. →
W pełni popieram recenzję namelessxx. Spotkaliśmy się też z chamską postawą w biurze firmy. Nie polecam nikomu. →
Chcę też napisać kilka słów o agencji. „Max Travel”, który znajduje się na ulicy. Katedra. Lwów. Zaznaczam, że agencja jest odpowiednia, praca dziewczyn też jest odpowiednia, fajna. Ale nie do końca profesjonaliści. Prawdopodobnie nie profesjonaliści w egzotycznych miejscach. Zarezerwowałem wycieczkę na Dominikanę. →
Na wakacje pojechałam spontanicznie, więc po złożeniu wszystkich życzeń dla hotelu, dosłownie godzinę później otrzymałam oferty, które pasowały do mojej prośby. Eskorta jest nie do pochwały. W przeddzień wyjazdu zadzwonili, aby potwierdzić, że godzina wyjazdu z Kijowa nie uległa zmianie. →