OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Świetne biuro podróży bez pułapek

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Może polecę. Zapraszam do kontaktu, jeśli wakacje nagle „spadną Ci na głowę”. Nie wiem, jak to jest w innych urzędach, ale w mieście Łuck chłopaki znają się na biznesie. Nikt nam nie „wciągał” wycieczek krajoznawczych. Przyjechałem z jasnym celem - 10 dni w miastach moich ukochanych Włoch.



Dobre biuro podróży. Nie było z nią problemów.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Za pośrednictwem tej firmy zamówiłem bilet do hotelu Park Inn by Radisson Sharm El Sheikh Resort 4 jesienią 2013 roku. Wrażenia są tylko pozytywne. Bardzo podobało mi się podejście pracowników do pracy. Powiedziałem im dokładnie, jakie kryteria hotelu są dla mnie najważniejsze (duży teren zielony, trzy posiłki dziennie z darmowym alkoholem, rafa na terenie hotelu, obecność rozwiniętej infrastruktury w hotelu itp.



Zły stosunek do pracy. Oszukujący turyści. Niespełnienie programu wycieczki.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Ja, Sergey Kostin, ( [email protected] ) chcę powiedzieć prawdę o produkcie turystycznym firmy Sanato z Sewastopola "Crimean Around the World". Firma Sanato działa w złej wierze, usuwając ze swojej strony internetowej wszystkie negatywne i negatywne recenzje swojej pracy. Odnosi się wrażenie, że administratorzy tej strony piszą dla siebie pochwalne recenzje i umieszczają je na stronie, oszukując w ten sposób łatwowiernych turystów.



Źle

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Firma Miro-Line Tour znajduje się w Żytomierzu. W Kijowie jest przedstawicielstwo. 27.06.2014 o 21:30 wyjechaliśmy z Kijowa do Zatoki na 3 dni. Wcześniej wysłał umowę i trasę Żytomierz-Kijów-Zatoka-Kijów-Żytomierz. 24.07.2014 zadzwonili i powiedzieli, że zmieniła się trasa Kijów-Żytomierz-Zatoka-Żytomierz-Kijów.



Straszna organizacja

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Chcę wystawić opinię o biurze podróży. Pojechaliśmy z nią na trasę Winnica-Uman-Medzhibizh w dniach 23-24 maja. Sama wycieczka jest warta obejrzenia, ale organizacja wycieczki jest okropna !! Wydaje się, że osoba towarzysząca, której usługi zostały wliczone w koszt wycieczki, nie zrozumiała swoich obowiązków.



Uważne podejście, uwzględniające wszystkie życzenia

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Polecam, podają prawdziwe informacje o hotelach, nigdzie Cię nie wyślą dla zysku, odwiodą Cię od hotelu, jeśli naprawdę nie warto, uwzględnią wszystkie życzenia, zrobią rabaty. sposób , w jaki chcesz , aby Cię traktowali -- właściwe podejście do klientów .



Mandruy jest tańszy - firma, która zawsze jest na topie

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

„Czy mogłoby być lepiej?”, myśleliśmy, opuszczając AOE. Tradycyjnie wykupiliśmy wycieczkę do tego niesamowitego kraju od firmy Mandruy Cheaper. To już trzecie wakacje, jakie organizują dla nas chłopaki z tej firmy. I za każdym razem jest to zawsze profesjonalna obsługa, dobra wola i kultura w komunikacji, sprawność i przejrzystość w doborze wycieczki oraz możliwość wybrania takiej wycieczki, która najlepiej odpowiada życzeniom klienta.



masz pytania do firmy

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Kilka pytań! najważniejsze jest to, że przy odprawie na lotnisku dowiedzieli się, że okazuje się, że jeśli za 5 miesięcy zabraknie Ci paszportu, to nie wpuszczą Cię do Egiptu. po drugie, przewodnik o imieniu Ahmed przemawiał grzecznie tylko do tych, którzy jeżdżą z nim na wycieczki.



Dobra wycieczka, ale nieprofesjonalne zachowanie przewodnika i kierowców.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Firma zaoferowała ciekawą wycieczkę „Cuda natury Podola + Kamenetz-Podolsk”. Bardzo profesjonalny i kompetentny przewodnik. Willa „Xenia”, w której spędziliśmy kilka nocy, położona jest w bardzo pięknym miejscu. Obsługa bardzo dobra, personel starał się spełnić wszelkie życzenia klientów.



Biuro podróży SANATO (SANATO) nie potrzebuje turystów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Witam. Z przykrością stwierdzam, że Biuro Podróży SANATO (Sanato) celowo nie zamieszcza negatywnych recenzji na swojej stronie internetowej - wypisuje się z e-maila. I jest coś do ukrycia. Był uczestnikiem pierwszej w tym roku (od 19.04.15) trasy koncertowej Crimean Around the World. Przez 6 dni udało im się dwukrotnie otruć turystów - i za każdym razem w kawiarni kuchni krymskotatarskiej, której warunki sanitarne nie raczyły sprawdzić i wypróbować żaden z przedstawicieli firmy.



809 810 811 812 813 814 815