OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Roszczenia do organizacji wypoczynku i prostackiego stosunku do klientów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zamówiliśmy u tego operatora bilet 10-dniowy do Żelaznego Portu, ale pracownik firmy zapomniał zgłosić tak „nieistotny” moment, że w dniu wypłynięcia o 8 rano pokój musi zostać zwolniony. a autobus odbierający grupę turystów odjeżdża o godzinie 17:00. Oznacza to, że jeśli wyjechałeś na wakacje z dziećmi, to ostatniego dnia będziesz musiał biegać w poszukiwaniu mieszkania na kolejny dzień, ponieważ 10-godzinny „spacer” z dwuletnim dzieckiem w wieku 35+ ciepło nie może być.



Dobra obsługa

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

W tej agencji w Browarach wzięliśmy bilet do Turcji. Wcześniej cały czas pracowałem z inną firmą, ale tym razem najwyraźniej próbowali mnie oszukać i zdecydowałem się tutaj aplikować i nie żałowałem. Wybrali dla mnie wycieczkę i wzięli pod uwagę wszystkie moje życzenia.



Wszystko jest trochę więcej niż dobre

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

O agencji Deluxe Voyage dowiedziałem się od znajomych, którzy podróżują z nimi od kilku lat. Postanowiłem spróbować, bo zmienność ofert i poziom obsługi poprzedniej firmy zaczęły się rozsypywać. Podróżowanie z Deluxe Voyage: 1. Egipt 2015 2. Turcja 2015 (mama pojechała) 3.



Fajna agencja, blisko dworca kolejowego i rynku centralnego

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Szukałem w Internecie agencji bliżej pracy. Podobała mi się praca managera Natalii. Do Turcji poleciałam po raz pierwszy z uczniami w wieku 8 i 11 lat. Zostałem odebrany jako dobra opcja na 9 nocy z Zaporoża.Hotel Grand Santana w Mahmutlarze bardzo nas ucieszył swoją gościnnością i obsługą.



Dobre biuro podróży

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Kupiliśmy wycieczkę w biurze podróży Let's Go With Us. Współpracę z Zeus Travel rozpoczęli dopiero na pierwszy sezon. Wszystko było ok, zorganizowane, dobra cena za wycieczkę. Bardzo dziękujemy za naszą znajomość z piękną Czarnogórą.



Pensjonat Sapphire, Kurortnoe

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękuję bardzo Tandem Tour! Po raz pierwszy skorzystałam z usług tego biura podróży, ale od znajomych słyszałam o nim od bardzo dawna. To właśnie pracownicy tej firmy zaoferowali na moją prośbę pensjonat Sapphire w Kurortnym na relaksujące wakacje. Byłem zdumiony, doskonale mnie zrozumieli! Szafir okazał się małym przytulnym gniazdem, które chciałem zdobyć.



Transfer jest najgorszy w historii!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Przybył o 21-10 na lotnisko. Do hotelu dotarliśmy o pierwszej w nocy. Na stacji benzynowej spędziliśmy około godziny i nikt na niej nie tankował! Dziecko po prostu trzymało się z całych sił i jęczało przez całą drogę... Dziewczyna ze spotkania nie zareagowała na prośbę o szybsze sprowadzenie go do hotelu, tylko pojechała gdzieś na pół godziny (na stację benzynową).



Firma oszukuje klientów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Wyjechaliśmy 28 lipca 2015 r. Stachanow-Charków przez Izvarino.Wokół Millerowa o 12 w nocy zrobiliśmy transfer, za który nie ostrzegano nas do gorszego autobusu z niedziałającą klimatyzacją, chociaż wielokrotnie proszono o jej wyłączenie Więcej usług Adventur NIE będzie używanych.



Warunki w KOŁOS-2

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

odpoczywaliśmy w Koblewie.3 minuty do morza,lodówka w pokoju,umywalka.Na podłodze są 3 prysznice.Wszystko było tak jak obiecywał w "Krugozor".A potem woda jak w letnim prysznicu,a nawet brudna W pokoju (mieszkaliśmy na 1 piętrze) z umywalki spływa też brudna woda.Aby umyć zęby i umyć się, kupiliśmy wodę butelkowaną.



Podobała mi się wycieczka, w pracy kierownika dla 4 osób z odcinkiem

podróżował  15 lat wstecz
Ocena biura podróży:
6.0

Bardzo podobała mi się sama wycieczka, kupiliśmy bilet na wycieczkę autokarową Węgry-Austria (wycieczka harmonijna), na etapie przygotowywania dokumentów kierownik Valeria komunikowała się miło, ale kiedy wróciliśmy, nawet nie zawracała sobie głowy telefonem aby dowiedzieć się, jak poszliśmy i czy w ogóle wróciliśmy, po prostu się zgubiła i to wszystko… najwyraźniej nie jest szczególnie zainteresowana klientami, którzy kupują wycieczki w klasie ekonomicznej (((Myślę, że nadal skontaktujemy się z Nawigatorem nie uważamy tego za duży incydent.



797 798 799 800 801 802 803