OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Zamówiliśmy u tego operatora bilet 10-dniowy do Żelaznego Portu, ale pracownik firmy zapomniał zgłosić tak „nieistotny” moment, że w dniu wypłynięcia o 8 rano pokój musi zostać zwolniony. a autobus odbierający grupę turystów odjeżdża o godzinie 17:00. Oznacza to, że jeśli wyjechałeś na wakacje z dziećmi, to ostatniego dnia będziesz musiał biegać w poszukiwaniu mieszkania na kolejny dzień, ponieważ 10-godzinny „spacer” z dwuletnim dzieckiem w wieku 35+ ciepło nie może być. →
W tej agencji w Browarach wzięliśmy bilet do Turcji. Wcześniej cały czas pracowałem z inną firmą, ale tym razem najwyraźniej próbowali mnie oszukać i zdecydowałem się tutaj aplikować i nie żałowałem. Wybrali dla mnie wycieczkę i wzięli pod uwagę wszystkie moje życzenia. →
O agencji Deluxe Voyage dowiedziałem się od znajomych, którzy podróżują z nimi od kilku lat. Postanowiłem spróbować, bo zmienność ofert i poziom obsługi poprzedniej firmy zaczęły się rozsypywać. Podróżowanie z Deluxe Voyage: 1. Egipt 2015 2. Turcja 2015 (mama pojechała) 3. →
Szukałem w Internecie agencji bliżej pracy. Podobała mi się praca managera Natalii. Do Turcji poleciałam po raz pierwszy z uczniami w wieku 8 i 11 lat. Zostałem odebrany jako dobra opcja na 9 nocy z Zaporoża.Hotel Grand Santana w Mahmutlarze bardzo nas ucieszył swoją gościnnością i obsługą. →
Kupiliśmy wycieczkę w biurze podróży Let's Go With Us. Współpracę z Zeus Travel rozpoczęli dopiero na pierwszy sezon. Wszystko było ok, zorganizowane, dobra cena za wycieczkę. Bardzo dziękujemy za naszą znajomość z piękną Czarnogórą. →
Dziękuję bardzo Tandem Tour! Po raz pierwszy skorzystałam z usług tego biura podróży, ale od znajomych słyszałam o nim od bardzo dawna. To właśnie pracownicy tej firmy zaoferowali na moją prośbę pensjonat Sapphire w Kurortnym na relaksujące wakacje. Byłem zdumiony, doskonale mnie zrozumieli! Szafir okazał się małym przytulnym gniazdem, które chciałem zdobyć. →
Przybył o 21-10 na lotnisko. Do hotelu dotarliśmy o pierwszej w nocy. Na stacji benzynowej spędziliśmy około godziny i nikt na niej nie tankował! Dziecko po prostu trzymało się z całych sił i jęczało przez całą drogę... Dziewczyna ze spotkania nie zareagowała na prośbę o szybsze sprowadzenie go do hotelu, tylko pojechała gdzieś na pół godziny (na stację benzynową). →
Wyjechaliśmy 28 lipca 2015 r. Stachanow-Charków przez Izvarino.Wokół Millerowa o 12 w nocy zrobiliśmy transfer, za który nie ostrzegano nas do gorszego autobusu z niedziałającą klimatyzacją, chociaż wielokrotnie proszono o jej wyłączenie Więcej usług Adventur NIE będzie używanych. →
odpoczywaliśmy w Koblewie.3 minuty do morza,lodówka w pokoju,umywalka.Na podłodze są 3 prysznice.Wszystko było tak jak obiecywał w "Krugozor".A potem woda jak w letnim prysznicu,a nawet brudna W pokoju (mieszkaliśmy na 1 piętrze) z umywalki spływa też brudna woda.Aby umyć zęby i umyć się, kupiliśmy wodę butelkowaną. →
Bardzo podobała mi się sama wycieczka, kupiliśmy bilet na wycieczkę autokarową Węgry-Austria (wycieczka harmonijna), na etapie przygotowywania dokumentów kierownik Valeria komunikowała się miło, ale kiedy wróciliśmy, nawet nie zawracała sobie głowy telefonem aby dowiedzieć się, jak poszliśmy i czy w ogóle wróciliśmy, po prostu się zgubiła i to wszystko… najwyraźniej nie jest szczególnie zainteresowana klientami, którzy kupują wycieczki w klasie ekonomicznej (((Myślę, że nadal skontaktujemy się z Nawigatorem nie uważamy tego za duży incydent. →