OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wysłany do okropnego hotelu w Turcji, Marmaris. Hotel to Ideal Prime Beach 5*!, chociaż brakuje mu 3! Nie polecam i nie polecam! Miękko leżeć, trudno spać! Piękne obietnice, żadnych porad! →
Od reszty minął rok, ale wciąż pamiętam to jako bajkę. Przed ostatnimi wakacjami w 2014 roku nie wiedziałem, któremu touroperatorowi zaufać. To moja pierwsza podróż. Zmęczony problemami z wyborem trafiłem na stronę TUI i bez wahania zamówiłem wycieczkę do Grecji. Od dawna marzyłam o tym, żeby go odwiedzić. →
wybraliśmy tę firmę w biurze podróży, terminy się pokrywały.Pierwszy raz lecieliśmy przez tego operatora, okazało się, że nie jest źle. Gdy nasz lot był opóźniony o 9 godzin, przewodnik z hotelu na bieżąco informował nas o transferze lotu. Organizowane ciekawe wycieczki z hotelu. →
Wycieczka - Bułgaria, obóz dla dzieci „Matrix”. Obiecali. Dwupokojowy apartament z kuchnią, w której można gotować, w Apparatus-hotelu "Golf" 4*. Trzy posiłki dziennie dla dzieci i śniadanie dla dorosłych. Ilość: dwie osoby dorosłe, jedno dziecko. Faktycznie. Mieszkania. Pokój jednoosobowy. →
Nie radzę nikomu zajmować się tą firmą. Nie odpowiedzialny, nie kompetentny. Pośrednicy są prawdopodobnie na czwartym miejscu. Wziąłem 5 euro za pierwsze miejsca w autobusie, siłą, ponieważ inne miejsca są już zajęte))) W końcu bilety zostały wydane ostatniej nocy przed podróżą, wyrzucone przez e-mail, z miejscami na końcu autobusu! !! Autobus był świetny - poddaje się bułgarski przewoźnik DORIS. →
Nigdy nie lataj z JoinUp!!!! Lataliśmy do Turcji milion razy z różnymi operatorami i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, w tym roku miałem okazję latać z JoinUp! To miała być nasza podróż poślubna, o której napisano w aplikacji wycieczkowej !!!!!! Nie osiedliliśmy się w płatnym hotelu, po wielu udrękach (7 godzin) dostaliśmy do wyboru 2 hotele, które są znacznie niższe! Nie spełnili żadnej z naszych próśb i życzeń! W efekcie odpoczywamy w okropnym hotelu, o którym nigdy nie słyszeliśmy, bony do tego hotelu kosztują 500 $ taniej niż zapłaciliśmy. →
Od dwóch lat korzystamy z usług biura podróży Progress. Menedżerka Yana jest bardzo uważną, przyzwoitą, uczciwą i kompetentną dziewczyną, zawsze ci powie, pomoże wybrać wycieczkę, sporządzić dokumenty i za granicą nie ma problemów. Przy wyborze wycieczki uwzględni wszystkie życzenia turystów. →
Wszystkie procedury wizowe poszły dobrze. Wszystkie dokumenty otrzymane na czas. Postawa jest przyjazna. Tak trzymaj. →
Zamówiliśmy 5 gwiazdek w Alkaklar Kemer po przyjeździe do Antalyi, zostaliśmy poinformowani, że nie mieszkasz w hotelu, ponieważ hotel nie został opłacony, chociaż mieliśmy wszystkie dokumenty pod ręką i wszystko inne. Powiedzieli nam, że umieszczą nas w Premier Palace, bo postanowili dostać coś nie jest możliwe, przeklinali 4 godziny, dzwonili do przedstawicieli, też nic nie dali, krótko mówiąc, zamieszkali w tym hotelu, dali najstraszniejszy pokój, ale następnego dnia po skandalu zamieszkali w eleganckim pokoju, naprawdę musiałem codziennie rano chodzić na recepcję, żeby uzupełnić minibar, nie zapomnij włożyć szlafroków i mydła i szamponu gdzieś 4 dnia pokonaliśmy ich, przywieźli już prawie wszystko zgodnie z oczekiwaniami. →
Biuro Szarashki!!! Komfort - i ARCADIA-TOUR - są pojęciami diametralnie przeciwstawnymi i nie do pogodzenia!!! W porządku. Wzięliśmy bilety tylko na autobus do Kirillovki, sami wynajęliśmy hotel, dzięki Bogu bez tego obrzydliwego biura sharashka! 23.07.15 zadzwoniła dziewczyna i powiedziała, że jedziemy autobusem, którego zdjęcie jest na stronie. →