OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Szkoda, że firma nie zdradza wszystkich uroków mieszkania w wynajmowanych przez siebie hotelach. Zawsze brak informacji i upiększeń.Mowa o kurorcie Koblevo, hotelu ekonomicznym "Kuba" (Valeria).Łazienka nie jest posprzątana, kanalizacja jest ciągle zatkana, na podłodze widać było wypróżnianie zwierząt! Jednym słowem mały ogródek! Bardzo źle, że administracja agencji nie chce zdawać sobie sprawy ze swojej winy w stosunku do urlopowiczów! Klient ma zawsze rację!. →
08.08.2015. Zapisał się na wycieczkę do Iwano-Frankiwska. Nie dość, że była to pierwsza firma, która kazała nam przyjść do nich rano pod centralnym parasolem, aby kalkulować w upale (wcześniej na 4 dni zabierała nas z „domu” firma Karpaty-Travel dokładnie tak, jak obiecała ), kazali nam też czekać prawie godzinę przy parasolu w upale, ponieważ nie rekrutują grupy, jakoś niespodziewanie)) W rezultacie nigdzie nas nie zabrali i zepsuli nam dzień. →
Do Bułgarii pojechałam z JOIN UP.Byłam bardzo zadowolona z wyjazdu, a zwłaszcza z towarzyszącego nam Andreya. Bardzo przyzwoita i miła osoba! Bardzo rzadko w naszej branży turystycznej znajdują się tacy profesjonalni pracownicy. Sam wyjazd był bardzo udany! Myślę, że w przyszłości jeszcze nie raz nawiążę współpracę z JOY UP!!!! Andrey Lahman, Sumy 0662710180. →
Przed ślubem jak zwykle jest dużo rzeczy do zrobienia, a wybierając wyjazd na Malediwy nawet nie pamiętałam, że mój paszport właśnie wygasł. Przełożenie miesiąca miodowego na pewno nie wchodzi w grę, a w urzędzie chodźmy z nami, zrozumieli mnie, paszport otrzymałem bez kolejek i opóźnień! Dzięki!. →
Zabrali mi jeden dzień wakacji, bo zmienili lot. Oczywiście nie było przeliczenia, →
W tym biurze podróży zamówiliśmy tylko usługę transportu do Żelaznego Portu. Wrażenia z wakacji zaczęły się pogarszać, gdy nie mieliśmy czasu na opuszczenie Równego. Najpierw autobus przyjechał na miejsce spotkania 40 minut później niż planowano. Sama pani Maria co pięć minut upierała się, że „teraz będzie autobus”. →
Zdecydowaliśmy się spontanicznie pojechać gdzieś bezwizowo z Zaporoża. W Success natychmiast zaoferowano nam wybór dwóch płonących tras, wybraliśmy tę, która była z maksymalną zniżką. Od razu zostaliśmy poinformowani o mankamentach plaży i, jak to kulturowo ująły dziewczyny, „zmęczone pokoje” :) Wypoczynek w ogóle był zadowolony. →
Podczas meldowania się w hotelu doszło do overbookingu i zostaliśmy zakwaterowani w hotelu niższej klasy, a dokładniej w kompletnej dziurze, przedstawiciel Tez Tour odmówił nam jakiejkolwiek pomocy, a także starał się na przemian zmniejszać odpowiedzialność do hotelu lub do firmy, która sprzedała nam tę trasę, jednocześnie odmawiając własności Tez Tour Ukraine, podkreślając, że istnieje inne przedstawicielstwo Tez Tour w Turcji. →
Szukaliśmy biletów na czarter bez kupowania wycieczki, a było nas już sześcioro. Bardzo dziękuję kierownikowi Rustamowi. który nie tylko podał nam najlepszą cenę, ale też jasno wyjaśnił, jak kupować, płacić. Na bagaż i odprawę. Obiecałem napisać recenzję - i zrobiłem! Rustamie, dzięki! Odezwiemy się ponownie!. →
Zgadzam się z poprzednią recenzją, chamy działają. Wzięliśmy bilety Charków-Kirillovka iz powrotem. Na liście przewozowym są numery autobusów, które jeżdżą tą trasą, ale dziewczyna sprzedająca bilety ostrzegła, że w każdym razie zadzwoni i poda numer konkretnego autobusu. →