OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chłopaki, to porażka! Przy takiej organizacji wycieczki nawet ocena jest niemożliwa. W zeszły czwartek wybraliśmy się na targi Sorochinskaya. Przewodniczka miotała się niepewnie z chybotliwymi oczami i najwyraźniej po prostu nie bardzo rozumiała, co tu robi. Dużo czasu zajęło nam ustalenie, który autobus jest nasz. →
Szukasz miejsca na wakacje z koleżanką. Budżet był ograniczony, ale chciałem czegoś niezwykłego, w standardowej Turcji - nie chciałem Egiptu. Biuro podróży „Happy Feet” znaleźliśmy przypadkiem w Internecie, na jakimś portalu podróżniczym, były bardzo kuszące oferty na Sri Lankę, nie mogłam uwierzyć, że lot do Indii był tak tani. →
Dzień dobry! Chcę opowiedzieć o mojej podróży do Rostowa w celu złożenia dokumentów do zagranicznego paszportu! Na początek mieliśmy się spotkać o godzinie 10.00, gdzie miał nas spotkać kolega z biura podróży w Rostowie. Przyjechaliśmy wcześnie i czekaliśmy na nasz czas. →
Ogólnie rzecz biorąc, firma nie jest zła i kilka razy rezerwowaliśmy tam wycieczki, ale teraz personel pozwala sobie na niegrzeczność i niegrzeczne rozmowy z klientami. Ponadto niektórzy pracownicy są nieuważni, zarezerwowaliśmy wycieczkę nie w umówionym terminie, a dowiedzieliśmy się o tym prawie przed wyjazdem. →
Ogromne podziękowania dla managerów Comfort Tour za zorganizowanie naszej wycieczki, wszystko bardzo mi się podobało. Mój mąż i ja wybraliśmy się na rejs po Morzu Śródziemnym na naszą rocznicę ślubu. Wszystko na rejsie było na najwyższym poziomie. Podobało nam się jedzenie (tak naprawdę nie podawali homarów). →
1. Bardzo dziękuję za klarowność, terminowość informacji zwrotnej. Przedstawiciele firmy są zawsze w kontakcie 2. przezorność w szczegółach, bardzo dbają o każdego klienta, co jest bardzo urzekające 3. bardzo dobry stosunek jakości do ceny - szybko, niedrogo, wszystko przejrzyste. →
Moja żona i ja byliśmy na wycieczce zorganizowanej przez Tour-Express LTD (Kijów, ul. Owruchskaja 17). Była to wycieczka autokarowa do Włoch (od dawna chcieliśmy odwiedzić ten wspaniały kraj). Ogólnie wrażenia na temat Włoch były dobre i zamierzamy ponownie odwiedzić ten kraj. Ale oczywiście nie z takim touroperatorem jak Tour-Express. →
Kupiliśmy wycieczkę do Sudak + Nowy Świat z Gurzuf. Zgodnie z programem mieliśmy popłynąć łodzią do Nowego Świata (tam spędzić 2 godziny), a następnie popłynąć do Sudaka (tam też dwie godziny). Po wszystkich wycieczkach mieliśmy o 17.00 odwieźć nas łodzią z powrotem do Gurzuf. →
Sierpień 2015. Pojechałem z żoną do Lazurnoe. Pieniądze mają zapłacić z góry! Zostaliśmy zabrani nad morze mniej więcej normalnym autobusem, ale żeby wrócić - kierowca mówi, że w autobusie nie było wystarczająco dużo miejsc, a za kilka minut przyjeżdża mercedes sprinter, mówią, że pojedziesz nim , ALE !!! Zamówiłem i wszystkich innych wczasowiczów-BUS! CO TO ZNACZY ZA MAŁO MIEJSC??? Generalnie trzeba jakoś wrócić do domu, bo pieniądze zostały opłacone. →
Przejechaliśmy przez tę agencję do Bułgarii! (i to nie pierwszy raz gdzieś z tą agencją) wcześniej był Egipt, Turcja za każdym razem, gdy wybieraliśmy to, czego potrzebowaliśmy Specjalne podziękowania dla kierownika Kosty za „wysłanie” nas ponownie, czekam na kolejne wyjazdy)) →