OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po raz pierwszy skorzystano z usług biura podróży, wybór firmy był dokonywany przez Internet na podstawie recenzji i ocen. Za granicą po raz pierwszy, trochę przestraszony, wybrał Turcję. Jesteśmy wdzięczni dziewczynom za hotel, bo na początku nie byliśmy bardzo pewni wyboru, chcieliśmy być na pierwszej linii, a hotel mieliśmy na drugiej…. →
Chodzę do nich od 6-7 lat. Jeszcze nigdy tego nie żałowałam :) Lisa jest po prostu opiekunką wspaniałych wakacji :) →
To nie pierwszy raz, kiedy korzystam z tej firmy. Zawsze wybierają wycieczkę, po której pozostają najprzyjemniejsze wrażenia. Bardzo dobre ceny i najbardziej lojalna obsługa klienta. Ogromne podziękowania dla Olgi Zabłockiej za indywidualne podejście do życzeń i ciepłe podejście do klientów. →
Od bardzo dawna jestem za granicą. Korzystałem z usług różnych biur podróży. Ale nie ma takiej relacji jak tutaj! Jestem wybrednym turystą. Muszę wszystko zobaczyć, przeczytać wszystkie recenzje na wszystkich stronach, a następnie skonsultować się z synem, z matką, aby wszystko pasowało wszystkim. →
Przyjechaliśmy tydzień temu z wakacji w Turcji i dzielimy się wrażeniami z touroperatora. Zwróciliśmy się do biura na Beresteice z prośbą o odebranie dla nas wycieczki last minute w niskiej cenie. Kierownik szybko znalazł wszystko i jeszcze tego samego dnia, aby nie przegapić takiej oferty, od razu ją kupiliśmy) Następnego dnia dokumenty były gotowe, nawet pisali mi o tym w Viber. →
Do Grecji pojechaliśmy przez touroperatora „Gal Cruise”. Dzień przed wyjazdem zmieniliśmy hotel. Hotel Naysika lub Hotel Athina (dosłowny opis pokoi ze strony Gal Cruise):Każdy pokój posiada toaletę,prysznic,klimatyzację,lodówkę,telefon,internet bezprzewodowy.Pokoje bardzo przytulne i pięknie urządzone,wyposażone w nowoczesne i wygodne meble,niektóre pokoje z widokiem na morze i Olimp). →
Korzystam z usług tego biura podróży od wielu lat, zawsze pracują najlepiej i profesjonalnie. →
Określ bardzo dokładnie wycieczki (godzina wyjazdu/przyjazdu, czy można z dzieckiem, co i gdzie karmią, co ze sobą zabrać), ustal cenę, w przeciwnym razie rośnie i nie chcą zwracać pieniędzy, nawet jeśli popełnili błąd... Generalnie jeździsz sam, jeśli masz co najmniej 3 osoby (było nas 5 - zarówno bardziej niezawodnych, jak i tańszych, i sam to zaplanujesz, a nie wspinasz się na górę w chmury i nie wybierasz się na wycieczki w deszczu, i zostań tam, gdzie chcesz tak długo, jak chcesz, a nie wtedy, gdy przewodnik prowadzi wszystkich dalej „zgodnie z programem”) Wesołych Świąt wszystkim!. →
Niedawno polecieliśmy na wakacje, jesteśmy bardzo wdzięczni firmie turystycznej Boomerang Tour za zorganizowanie wycieczki, kierownik Inna to bardzo miła, odpowiedzialna dziewczyna, gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania w dzień iw nocy! Wybrałem dla nas super wakacje, które spełniły nasze wymagania! →
Organizacja wycieczki nie jest zbyt dobra, kierowca się spóźnił. Przewodnik Inna to po prostu nie, przydatne informacje to zero, wiedza o okolicy i historii regionów Charkowa i Połtawy zero. Nie mogłem odpowiedzieć na jedno pytanie, ale to, co powiedziała, różniło się od podręczników i słów innych przewodników. →