OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po raz pierwszy i ostatni złożyłem podanie do Anex, do tego biura sharashka. Przywieźli do hotelu 5 gwiazdek, patrzę na recepcję, tapeta odpada, mówię draniu, co to za stodoła, ale mówi, że nie jestem ja, a chata nie jest moja. Krótko mówiąc, biegnijmy. Dzwonię następnego dnia w aneksie, mówią, że popełniłeś błąd tutaj maksymalnie 2 gwiazdki, wyślemy przedstawiciela w porze lunchu. →
Zacznę od tego, że jedli telefonicznie. Kiedy zacząłem pytać o konkretny hotel, kierownik nie wiedział nawet, gdzie jest lotnisko na wybrzeżu Morza Egejskiego. O hotelu usłyszałam po raz pierwszy. Kierownik jest bardzo niekompetentny lub nigdy nie był w Turcji, nigdy się nie skontaktuję →
Dzień dobry Chciałbym opowiedzieć o wspaniałym zespole Alekta-Tour. Nasza rodzina korzysta z usług tego biura podróży od 7 lat. Bardzo szczęśliwy i prawie jak rodzina. Co roku zwracamy się do chłopaków Tatiany i Aleksandra z prośbą o zorganizowanie dla nas kolejnego wyjazdu.Już podróżowaliśmy po całej Europie a wszystko dzięki dobrze skoordynowanej pracy ich zespołu. →
Wada - w drodze powrotnej lot był opóźniony... o 25 minut) →
Horror... To jedyne wrażenia! Hotel nie ma trzech gwiazdek, nie ma komu dać, pokój jest brudny, sowiecki, kupa śmieci, serwetki, patyczki do uszu, coś brzęczy za oknem, pod prysznicem, jeśli można to tak strasznie nazwać idź, materace wyginają się tak, że robi się wrażenie jak w hamaku! Śniadanie jest świetne! Pomarańcze są suche w środku, melon, jajecznica, jajka na twardo, kiełbaski, nic normalnego! Fotele w autobusach praktycznie się nie rozkładają, nie ma sensu spać, kalina przy moim wzroście 162 cm opiera się o następne krzesło, a co powiedzieć najwyższym turystom ??? Nie polecam nikomu! Pojechałem z innymi touroperatorami i nigdy nie spotkałem takiej osoby w Budapeszcie! Po prostu koszmar, nie wart nerwów i wydanych pieniędzy! Kobieta, która podróżowała z nami i jej mamą, a sama siebie nazywała kierownikiem (Anna Popko) - chomik najwyższego stopnia, takie gospodarstwo do pracy z prosiętami, a nie z ludźmi!. →
Kupiłem wycieczkę na Zakarpacie dla 2 osób. Za bilety przedziałowe zapłaciłam 1000 UAH z góry, ponieważ mój mąż jest obywatelem innego kraju i chciałam zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki podróży. Dzień przed wyjazdem agencja dała mi bilety tylko do Lwowa i kazała odebrać bilety powrotne we Lwowie od przewodnika. →
Pracownicy agencji nie posiadają informacji o stanie hoteli. Wysłany do Hilton Sharks Bay, malując wysoki poziom usług. Faktycznie hotel jest BRUDNY!! Nie ma nic do jedzenia. Musiałem przenieść się do innego hotelu i to na własną rękę, ale ani agencja, ani organizator wycieczek Join Up nie udzielili mi żadnej pomocy. →
Witam wszystkich ) Tego lata wybraliśmy się do słonecznej i bardzo pięknej Turcji ) Kupiliśmy wycieczkę na bilet last minute, weszliśmy i wybraliśmy na stronie Join Up. Następnie kierownik zadzwonił do nas i wyjaśnił, do którego najbliższego biura można do nich podjechać. →
Święto było cudowne, trochę zdenerwowane zakończeniem. Kiedy wziąłem bilet, lot powrotny miał być o 13:30, zapłaciłem dodatkowo 23 dolary, żeby wylecieć o 16:30. W efekcie lot został przesunięty na 7:20 rano, który następnie został opóźniony o 2 godziny! Za co zapłaciłeś? Wiem, że masz prawo do zmiany godziny wyjazdu, ale Twój przedstawiciel mógłby wyjaśnić, że nie musisz przepłacać, bo wyjazdy często się zmieniają lub jakoś rekompensują!. →
Dziękujemy za opóźnienie naszego lotu w obie strony.Dziękujemy za zabranie nam 2 dni.Jesteś najgorszą rzeczą na świecie. →