OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

rzucony z hotelem?

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
2.0

Po raz pierwszy i ostatni złożyłem podanie do Anex, do tego biura sharashka. Przywieźli do hotelu 5 gwiazdek, patrzę na recepcję, tapeta odpada, mówię draniu, co to za stodoła, ale mówi, że nie jestem ja, a chata nie jest moja. Krótko mówiąc, biegnijmy. Dzwonię następnego dnia w aneksie, mówią, że popełniłeś błąd tutaj maksymalnie 2 gwiazdki, wyślemy przedstawiciela w porze lunchu.



Niekompetentni menedżerowie

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zacznę od tego, że jedli telefonicznie. Kiedy zacząłem pytać o konkretny hotel, kierownik nie wiedział nawet, gdzie jest lotnisko na wybrzeżu Morza Egejskiego. O hotelu usłyszałam po raz pierwszy. Kierownik jest bardzo niekompetentny lub nigdy nie był w Turcji, nigdy się nie skontaktuję



Biuro podróży stało się rodzime na 7 lat. Nasze wakacje zawsze organizujemy z Państwem. mam nadzieję

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry Chciałbym opowiedzieć o wspaniałym zespole Alekta-Tour. Nasza rodzina korzysta z usług tego biura podróży od 7 lat. Bardzo szczęśliwy i prawie jak rodzina. Co roku zwracamy się do chłopaków Tatiany i Aleksandra z prośbą o zorganizowanie dla nas kolejnego wyjazdu.Już podróżowaliśmy po całej Europie a wszystko dzięki dobrze skoordynowanej pracy ich zespołu.



Normalna duża firma turystyczna

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Wada - w drodze powrotnej lot był opóźniony... o 25 minut)



Przerażenie! Nie polecam nikomu!

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Horror... To jedyne wrażenia! Hotel nie ma trzech gwiazdek, nie ma komu dać, pokój jest brudny, sowiecki, kupa śmieci, serwetki, patyczki do uszu, coś brzęczy za oknem, pod prysznicem, jeśli można to tak strasznie nazwać idź, materace wyginają się tak, że robi się wrażenie jak w hamaku! Śniadanie jest świetne! Pomarańcze są suche w środku, melon, jajecznica, jajka na twardo, kiełbaski, nic normalnego! Fotele w autobusach praktycznie się nie rozkładają, nie ma sensu spać, kalina przy moim wzroście 162 cm opiera się o następne krzesło, a co powiedzieć najwyższym turystom ??? Nie polecam nikomu! Pojechałem z innymi touroperatorami i nigdy nie spotkałem takiej osoby w Budapeszcie! Po prostu koszmar, nie wart nerwów i wydanych pieniędzy! Kobieta, która podróżowała z nami i jej mamą, a sama siebie nazywała kierownikiem (Anna Popko) - chomik najwyższego stopnia, takie gospodarstwo do pracy z prosiętami, a nie z ludźmi!.



Najgorsza usługa, jaką kiedykolwiek widziałem?

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Kupiłem wycieczkę na Zakarpacie dla 2 osób. Za bilety przedziałowe zapłaciłam 1000 UAH z góry, ponieważ mój mąż jest obywatelem innego kraju i chciałam zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki podróży. Dzień przed wyjazdem agencja dała mi bilety tylko do Lwowa i kazała odebrać bilety powrotne we Lwowie od przewodnika.



Nieprofesjonalna obsługa

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Pracownicy agencji nie posiadają informacji o stanie hoteli. Wysłany do Hilton Sharks Bay, malując wysoki poziom usług. Faktycznie hotel jest BRUDNY!! Nie ma nic do jedzenia. Musiałem przenieść się do innego hotelu i to na własną rękę, ale ani agencja, ani organizator wycieczek Join Up nie udzielili mi żadnej pomocy.



Podobała mi się firma turystyczna, reszta była dobra

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Witam wszystkich ) Tego lata wybraliśmy się do słonecznej i bardzo pięknej Turcji ) Kupiliśmy wycieczkę na bilet last minute, weszliśmy i wybraliśmy na stronie Join Up. Następnie kierownik zadzwonił do nas i wyjaśnił, do którego najbliższego biura można do nich podjechać.



dobre biuro podróży, ale z lotem okazała się nakładka

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Święto było cudowne, trochę zdenerwowane zakończeniem. Kiedy wziąłem bilet, lot powrotny miał być o 13:30, zapłaciłem dodatkowo 23 dolary, żeby wylecieć o 16:30. W efekcie lot został przesunięty na 7:20 rano, który następnie został opóźniony o 2 godziny! Za co zapłaciłeś? Wiem, że masz prawo do zmiany godziny wyjazdu, ale Twój przedstawiciel mógłby wyjaśnić, że nie musisz przepłacać, bo wyjazdy często się zmieniają lub jakoś rekompensują!.



Okropne biuro podróży

podróżował  9 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Dziękujemy za opóźnienie naszego lotu w obie strony.Dziękujemy za zabranie nam 2 dni.Jesteś najgorszą rzeczą na świecie.



664 665 666 667 668 669 670