Pytania o DubaiZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Dubai
ZEADubai
Tych. Z czego „za grosz” można czerpać najwięcej przyjemności?
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Chciałbym przywieźć oryginalny żyrandol na pamiątkę
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 24 odpowiedź
Witam. Nazywam się Tatiana. Planuję przyjechać do Dubaju. I kup biżuterię i biżuterię srebrną. Proszę o podanie warunków eksportu towarów z tego kraju. jestem z Kazachstanu i ho
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Chcę kupić dwa nowe iPhony, wezmę je w paczkach w bagażu podręcznym. Czy będę miał problemy z odprawą celną w Kijowie?
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
ZEADubai
Proszę powiedzieć, gdzie można kupić niedrogi sprzęt: aparat, tablet, komputer, telefon?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Drodzy turyści!Czy można kupić kożuch?Podzielcie się adresami i kolejnością cen na ten temat, jeśli macie doświadczenie!) Hotel położony jest w centrum miasta w pobliżu starego bazaru Deira.Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
rynki
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
...czyli telefony wyprodukowane w Japonii
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
ZEADubai
Proszę powiedzieć, gdzie w Dubaju można zapłacić kartą (centra handlowe, metro, autobusy, taksówki, wycieczki, bilety do parków rozrywki, muzeów), a gdzie akceptują tylko gotówkę? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
karta kredytowa visa / mastercard w jakiej walucie mam mieć hrywny, czy będzie mogła zapłacić lub wypłacić pieniądze
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ZEADubai
Czy oszukują na jakości produktów, jak na przykład w Turcji?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Gdzie mogę kupić ubrania w dużych rozmiarach?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jak i gdzie kupić futro
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
ZEADubai
ile kosztuje naturalny jedwab w Dubaju, gdzie można go kupić i jak odróżnić go od podróbki? Dziękuję za odpowiedź
11 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Drodzy turyści, którzy byli w Dubai Outlet Mall, podzielcie się swoimi wrażeniami na temat asortymentu i cen.Chcę podać przykłady.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, interesuje mnie pytanie, gdzie mogę kupić komputer typu Tablet „Google Nexus 7” w Dubaju? Zatrzymam się w hotelu wskazanym w wiadomości!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Kto wie, gdzie w Dubaju można kupić artykuły gospodarstwa domowego - garnki, patelnie, naczynia i inne artykuły gospodarstwa domowego? Słyszałem też, że jest taki rodzaj atelier, w którym szyją ubrania (przynosisz markowy przedmiot, a oni szyją dla ciebie). A także gdzie kupić tkaniny na sukienki do tańca? Podziel się swoją wiedzą! Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
ZEADubai
Przywiozłem do domu szklaną wieżę Burj Khalifa z Dubaju (50 cm wysokości, migająca) i rozwaliłem ją! Proszę, kto pojedzie, przynieś mi tę pamiątkę !!! Moskwa, mój telefon. 89153142029 . Cenę negocjujemy!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
pożądana jest szczegółowa historia, jak dostać się do sklepów z niedrogimi ubraniami dla dzieci (i nie tylko). dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Jak każdy turysta, chcę przywieźć do domu pamiątki z podróży do Dubaju! Więc powiedz mi, gdzie możesz je kupić NIE DROGO i jaki byłby wybór mniej więcej ... I ogólnie, co sam kupiłeś? (oprócz magnesów) Planuję też kupić sobie zegarek, który nie jest drogi, ale wysokiej jakości... Czekamy na porady i sugestie!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy odwiedzisz Dubai Outlet Mall? Czy są dobre rabaty?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 24 odpowiedź
Czy w hotelu jest magazyn cargo i jakie główne centra handlowe, sklepy lub markety znajdują się w pobliżu (zakupy: rzeczy, sprzęt w przystępnych cenach)? Jedziemy pierwszy raz, dlatego proszę, z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Chłopaki! Powiedz mi o zakupach. Czy w Dubaju jest coś pomiędzy placem Nasser Square a centrami handlowymi? W centrach handlowych ceny są stałe i nie można ich nazwać tanimi. Na Placu Nassera wszystko jakoś wydawało się smutne (oprócz rynku złota i technologii) a może nie znamy „miejsc na ryby”))) Zainteresowani: rzeczy, buty, torby.
12 lat wstecz  •  3 abonent 13 odpowiedzi
ZEADubai
Witam. Kiedy tam odpoczywaliśmy, bardzo lubiłem ketchupy marki Kimball. W sprzedaży w supermarketach są niedrogie 2-7 aed. Jeśli to możliwe, kup kilka sztuk. (za pieniądze oczywiście nie w prezencie) Będę bardzo wdzięczny. Udzielę informacji i odpowiem na pytania. zadecydujemy, jak przenieść go z Doniecka na Ukrainę. dzięki
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ZEADubai
Ile kosztują perfumy w tych krajach? na przykład Givenchy? a gdzie najlepiej je kupić, na lotnisku czy w Dubaju?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy po przylocie na lotnisko można kupić alkohol w dutiku, czy lepiej zabrać go z domu? Kto wie? Radzić!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
najlepiej metrem.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »