Pytania o DubaiBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Dubai
ZEADubai
Chcemy lecieć do Dubaju z facetem, wybraliśmy zarówno to, jak i hotel, ale skoro lecimy pierwszy raz, to nadal nie wiem, z którą agencją się skontaktować... Proszę o pomoc.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
od 29.12 do 03.01 Sprzedam wycieczkę dla 2 osób w Dubaju. Moja podróż została odwołana, ponieważ nie pozwolono mi wyjść z pracy. Koszt to 15 tysięcy hrywien. dla dwojga. Istnieje możliwość wyboru hotelu, ponieważ była rezerwacja na kilka opcji. Wszystkie pytania pod numerem telefonu 099-044-32-72 (Veronica). Zadzwoń pilnie.
10 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
ZEADubai
Tyle złych recenzji .Dzieci kupiły 10 tygodni clubbingu za dużo pieniędzy. Nigdy nie były w stanie wyjechać. Teraz mój mąż i ja byliśmy razem. Bardzo się martwię, czy zostaniemy na ulicy po przyjeździe do Emiratów. nadal potrzebuję kaucji w wysokości 500 euro.Czy to prawda, że ​​zwrócą nam ją?Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś pojechał.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
ZEADubai
Planuję 14 stycznia na 2+2, boję się wpaść w taką sytuację. kiedy pieniądze są wypłacane, a wycieczka .... do widzenia .... Od kogo kupić wycieczkę? Dzięki!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
ZEADubai
Cześć!!! Interesują mnie linki do wyszukiwarek wycieczek po Zjednoczonych Emiratach Arabskich z najlepszymi ofertami!!! Jadę do ZEA w lipcu-sierpniu" Powiedz mi proszę!
11 lat wstecz  •  14 subskrybenci 13 odpowiedzi
ZEADubai
Dzień dobry! Kupiliśmy wycieczkę na 15 dni bez jedzenia, ale z noclegiem w hotelu Green Hous (Sharjah). Tak naprawdę nie będziemy tam mieszkać, będziemy mieszkać z krewnymi, po prostu wycieczka jest tańsza niż samotne latanie. Powiedz mi, czy konieczna jest rejestracja w hotelu? czy wystarczy zadzwonić do przewodnika imprezy i ostrzec?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
ZEADubai
Chcę kupić wycieczkę w ostatniej chwili, ale wszyscy boją się, że może się to źle skończyć. Że bardzo źle jest mieszkać w hotelu miejskim i jechać autobusem na plażę. Nikt tam nie odpowiada za nikogo. Inna sprawa to plaża w hotelu. Jest oferta w podobnym hotelu bez wyżywienia. Okazuje się, że nie ma plaży ani jedzenia. Prawie nie znam angielskiego, jak mogę tam dostać jedzenie i dostać się na plażę?) I prawdopodobnie nie jest zbyt wygodnie iść samemu? Mąż zostaje z dzieckiem, dziewczyna już nie może.Naprawdę chcę jechać do ZEA Powiedz mi, jak przetrwać tam do minimum bez szyku? Jak dostać się na plażę, gdzie zjeść? Po raz pierwszy mogę się zaopatrzyć w kiełbasę, ale chyba nie będą mogli jej przynieść. Potrzebujesz jak najwięcej informacji. Chcę wyjechać tylko o pomoc KAŻDĄ radę, będę bardzo wdzięczna. Nasz
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 50 odpowiedzi
Gdzie berat?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ZEADubai
Mam 23 lata, nie jestem żonaty, na początku maja chcę pojechać sam do ZEA. Czytam w internecie o wszystkich trudnościach z uzyskaniem wizy i o pozbawionych skrupułów biurach podróży, które dużo obiecują, nic nie robią, a także nie dotrzymują terminów. Chciałbym wiedzieć, do kogo lepiej się zwrócić, aby szybko i sprawnie zorganizować wycieczkę?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 49 odpowiedzi
ZEADubai
Chciałbym ostrzec podróżnych, aby w żadnym wypadku nie kontaktowali się z organizatorem wycieczek z Dubaju „Royal Park Service”! Zjednoczone Emiraty Arabskie nie są tanim krajem, ale nigdy nie widziałem takiej usługi! Chciałem zostawić recenzję, ale z jakiegoś powodu nie działa ona na stronie (pole na informację zwrotną znika).
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ZEADubai
Cześć. Mieliśmy jechać do ZEA, biuro podróży oferuje przejście przez Dołącz Ap. Przeczytałem kilka negatywnych recenzji, ale wszystkie były datowane nie później niż w marcu 2011. Czy ktoś korzystał ostatnio z usług tego przeglądu technicznego w kierunku ZEA? Jak się sprawy mają z gospodarzem? Nie chciałbym wchodzić... Z góry dziękuję za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
ZEADubai
Powiedz mi, którego touroperatora wybrać na wycieczkę do ZEA z Kijowa? Jestem zainteresowany organizatorem wycieczek, a nie agencją, z góry dziękuję za pomoc
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
ZEADubai
Dzień dobry! Chcę pojechać do Dubaju kupić samochód. Znalazłem jedno biuro podróży, które oferuje wycieczki po zakupie samochodu. Zbierz 20-30 osób i jedź na tydzień. Przeszukałem cały Internet, 0 recenzji. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź na moje pytanie.
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi