Pytania o Citymax Bur Dubai 3*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
42 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o ZEA
W 1 recenzji błysnęło, że do bezpłatnego hotelu można dojść pieszo w 20-30 minut. Czy jest to prawdziwe? dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
wiele opinii, że wsiadanie do hotelowego autobusu to cały problem! Planujemy wyjazd w listopadzie! dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
godziny otwarcia basenu.Dziękujemy!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
transfer na plażę w listopadzie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Interesują mnie następujące - gdzie w Dubaju można zjeść normalnie i nie drogo, w granicach 300 rubli za osobę ... Nic egzotycznego, kuchni amerykańskiej czy europejskiej, gdzie jest mięso, żadnych robaków i robaków... Będę mieszkał w okolicy BUR. Czekam na Wasze oferty, najlepiej z przybliżonym kosztem... I jeszcze jedno, czy możesz polecić supermarkety z niedrogimi produktami ...
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Interesuje mnie nazwa miejsca, przybliżona lokalizacja i szacunkowa cena za osobę! Czekamy na Twoje sugestie, z góry dziękuję...
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
WITAM!!! Chciałbym wiedzieć o jedzeniu... jedziemy do tego hotelu z żoną, jemy jedno śniadanie, chciałbym wiedzieć, gdzie można zjeść niedaleko hotelu ?? najważniejsze, że nie byłoby drogo i normalnie... a jednak proszę o wskazanie ile pieniędzy potrzebujesz na tydzień ?? planujemy wybrać się na jedną wycieczkę, a więc będziemy się poruszać wokół siebie...
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zastanawiam się, ile „naszych” będzie w tym hotelu na Nowy Rok?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę powiedzieć, jak dojść z hotelu na plażę?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pobliżu hotelu znajdują się nocne kluby dyskotekowe?
12 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już