Pytania o Citymax Bur Dubai 3*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
42 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o ZEA
czy w hotelu są pokoje dla palących?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Planujemy pociąg z dzieckiem do tego hotelu w listopadzie 2013. Powiedz mi, czy wygodnie jest nocować z dzieckiem w CityMax, czy wygodnie jest nam dojechać z dzieckiem na plażę. Czy będzie można odwiedzić meczet Zayeda z tak małym, czy nie byłoby nietaktem, gdyby dziecko wybuchło płaczem w meczecie?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
ile będziemy potrzebować (skromny obiad, gdzieś obiad, zwiedzanie głównych atrakcji (na własną rękę), degustacja owoców, przyniesienie pamiątek) ???? bardzo dziękuję!
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
w opisach hoteli w Dubaju błysnęło, że gniazdko jest na trzy wtyczki, potrzebny był adapter. koleżanka była w innym hotelu, powiedziała, że ​​nie ma problemu, gniazdko jest standardowe jedziemy od 28.10 na tydzień
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Mój mąż uwielbia nosić dresy. Czy będą jakieś problemy z wizytą w centrach handlowych lub Wieży? dzięki
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jeśli tak, odpowiedz...
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
W związku z tym 220 V. Czy muszę wziąć jakiś adapter lub coś innego, aby podłączyć laptopa i naładować telefon, aby połączyć się z siecią? z góry dziękuję! I jeszcze jedno pytanie do kupy, czy jest jakaś rada dokładnie na temat zakwaterowania, ilości pokoi z widokiem na wieżę, piętra i tak dalej...
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
proszę powiedz mi czy potrzebujesz przejściówek do internetu przewodowego i czy potrzebujesz przejściówek do urządzeń elektrycznych w pokojach?dzięki za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Poszukujemy towarzyszy podróży
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Interesuje mnie wszystko, co dotyczy hotelu CitiMax Bur Dubai.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
już